Makyaj Ürünleri En iyisi nedir

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lovefairy

The Legend Of The Blue Sea
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
4.829
947
Ben 18 yaşındayım. Makyaj olarak rimel kalem ve ruj kullanmak istiyorum.
Şuan elimde flormarın kırmızı rimeli, flormarın göz kalemi, ve golden rose velvet mattenin 02 ve 16 no.lu rujları var. Bana en kaliteli ve güzel rimel öneriniz ne olur? Flormarın triple rimeli nasıldır? Ve favori rujlarınız nelerdir? Sadece mat ruj kullanmak istiyorum önerileriniz neler olur, golden rose lip gloss tarzı sonradan matlaşan bir ruj çıkarmış kullananınız oldu mu? Biraz karışık sordum kbakmayın.

Kesinlikle Avon un supershock max mascarasını öneririm .Çok ama çoook güzel. Fazla ruj kullanmıyorum. Sadece iki tane var kullandığım. Avon colortrend ruj nectar engini öneririm. :)

Canım bak, ben de 18 olduğumda ohoooo türlü türlü sayamayacak kadar çok malzemem vardı, ama öğrenci bütçesine göre işte. Ben şanslıydım ama bazı arkadaşlarımın yüzünde izler bıraktı o malzemeler, ki bilinmedik markalar değillerdi, sadece fiyatları uygundu.

Bu sebeple tavsiyem 10 tane rujun, kalemin vs olmasın. Gerçekten kaliteli olsun varsın 2 tane olsun.
Şöyle düşün kalemi gözüne çekiyorsun ve hassas bir organ olan gözüne giriyor o, içine.
Ya da ruj, bildiğin yutuyorsun dudağına sürdüğünü.

Watsons, Gratis gibi yerlerin indirimlerini takip et, özellikle hafta sonları oluyor. Mesela Revlon diye bir marka var, harika bana göre, normal fiyatı 30, indirimde 15e geliyor ruju.

Kalem olarak Note markasını beğeniyorlar, ama benim bilgim yok o marka ile ilgili.

Revlon watsons un mu markası? Gratiste hiç görmedim de..
Ben de zaten az öz olsun istiyorum ama işte o öz olanlar hakkında karar veremiyorum :)
Özellikle rimel konusunda yardıma ihtiyacım var en iyi olan nedir..

Revlon Watsons'ta.
Rimel konusu kirpiğin uzunluğuna, yapısına, şekil alıp almamasına göre çok değişir.
Ama şunu yazayım mesela Max Factor bende feci kirpik dökmesi yaptı, rezalet ötesi benim için. Ama ondan memnun olanlar da var, bense bir daha elimi sürmem.

Rimel için maybelline veya loreal'in herhangi bir rimeli.
Ruj için de bakayım bir ..
Note mattemoıst lıpgloss 402(doğal bir ton) , 403(pembiş bişe) numaralar.
Wet and wild'ın e916D (fuşya , mor renk)numarası
Bu dediklerim mat , ışıltılı bişey de önereyim.
Flormar'ın Deluxe Cashmere Lıpstick style dc35 numarası ışıltılı şeker pembe .

Tabi bir de flormar'ın şu waterprof lipliner'ları var. Bazıları o kadar güzel ki , lip balmımın üstüne sürüp ruj olarak kullanıyorum. Onların da numaralarını vereyim. Hepsini bulamadım şimdi ama .
201 doğal güzel bi ton , ben açık tenliyim bana gidiyor .
202 pembiş
217 yine güzel bi fuşya
222 bordo
231 gül kurusu
:)

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için hepsini tek tek araştırıp bakıyorum :)

Loreal,max factor rimellerini kullanıyordum.En son flormardan PRECİOUS CURL mascara aldım ve çok beğendim.Tavsiye ederim.Mat ruj ise kolay bulunmuyor.Gratiste the balm markasının mat rujlarına bakabilirsin.Sürdükten sonra 30 sn sonra falan matlaşıyor ve kalıcılığı ise oldukça uzun..

rimel için kesinlikle flormar lacivert spiderlash, göz kalemi yerine deepline .. ben şahsen golden rose'un matte rujlarını bulaşıcı bulmuştum :) rimmel london rujlar çok hoş ..

Teşekkürler hanımlaarrr ya şampuan olarak ne önerirsinizz... Dove elidor ve elseeve döküyor, head and shoulders yağlandırıyor, pantene de kepek yapıyor.

Ben 18 yaşındayım. Makyaj olarak rimel kalem ve ruj kullanmak istiyorum.
Şuan elimde flormarın kırmızı rimeli, flormarın göz kalemi, ve golden rose velvet mattenin 02 ve 16 no.lu rujları var. Bana en kaliteli ve güzel rimel öneriniz ne olur? Flormarın triple rimeli nasıldır? Ve favori rujlarınız nelerdir? Sadece mat ruj kullanmak istiyorum önerileriniz neler olur, golden rose lip gloss tarzı sonradan matlaşan bir ruj çıkarmış kullananınız oldu mu? Biraz karışık sordum kbakmayın.
En iyisi farmasi.denemebi isterim.kimyasal olmadigi icin cilde zarar vermiyo.istersen eger yardimci olurum

X