Göz Makyajı En iyi mineral göz kalemi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yudiyudi

Instagram: cizengec
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
52
10
Meraba kızlar göz çevremde devamli kahverengi kalem kullanıyorum doğal bi derinlik katıyor gözleri daha iri gösteriyor. Ama malum hassas bi bölge, artık olabildigince doğal bir ürün kullanmak istiyorum.
Mineral göz kalemi arayışı içindeyim, olabildiğince akmayan, kaliteli ve uygun fiyatlı bir marka var mı bildiginiz memnun kaldığınız?

Cevap gelmeyince biraz arastirdim jane iredale in mysticol ürününü aldım 8 renk seçeneği var bir tarafı toz eyeliner bir tarafı aydınlatıcı imiş. Hatta almisken circle delete göz altı kapatıcısını da aldım bakalım nasıl olacak.

Kullanmisken merak edebilecekler için yorumumu da yazayım bari.
Mysticol un renkli kısmı yumuşacık bi far gibi sürmesi kolay, ucu da kalın değil. çok kolay dağılıyo, kirpik dibinde kalanlar dışında pek kalıcı değil ama benim istediğim renklendirmeyi sağladı.güneşte bakır rengi parıltıları var gölgede mat kahve.
diğer ucu da güzel doğal bi aydınlık veriyo ama o da kalıcı degil.yarım saat sonra bile hiç sürmemisim gibi sanki. Miktarı da az geldi bana, 2 ucundaki küçük kutucuklara batirilarak sürülüyorlar. ne kadar gider bilmiyorum.
Göz altı kapaticisini çok beğendim ilk kez aldım bu amaçlı bi ürün.hiç belli olmuyo çok doğal duruyo ciltte. kapaticiligi da çok iyi ve ipeksi bi dokusu var. Yaglanma ya da kurutma yapmadi. Tavsiye ederim

Bu arada mysticol un aydınlatıcı kısmının hakkını yemişim yine dokunmadığınız sürece epey kalıcıymış ortam ışığından dolayı farkedememişim sanırım. dudak üst çizgisinde ve göz diplerimde kullandım, çok doğal ve hoş duruyo. bu amaçla daha önce başka bi ürün kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…