Pudra, Fondöten, Kapatıcılar en iyi köpük fondöten

BirazMutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
213
21
ben uzun zamandır carminanın mineral fondötenini kullanıyordum.kapatıcılığı falan iyiydi.fakat bulunduğum şehirde carmina markalı ürünleri artık bulamıyorum.flormarın kem pudrasını aldım memnun kalmadım.kapatıcılığı iyi değil.
şimdide köpük fond. kullanmak istiyorum.kapatıcılığı ve kalıcılığı iyi ve doğal duran köpük fondöten önerilerinize ihtiyacım var.

bende ilk defa almayı düşünüyorum göz altı için ayrı olanı varmı kızlar hiç bilgim yok da

happymoon'cum bende carmina ürünlerini çok beğeniyorum fakat carmina yaklaşık 1 ay önce ürünlerini türkiyeden çekti.ben normalde fondoten kesinlikle kullanamazdım alerji yaptığı için fakat tanıtımını yapan kız bana golden rose marka köpük fondoten verdi.çok memnunum.markasından dolayı önce tereddüt ettim ama iyikide almışım.
köpük fondotenimi sürüyorum üzerine allık tamam.cillop gibi oluyor cildim.kapatıcıya yada ek olarak pudraya ihtiyacın kalmıyor.

loreal in köpük fondoteni hoş flormarınkinide önerebilirim..:KK52:

flormarın agua stay on ve perfect covarage fondötenlerini denedim.yüzdeki görünmeyen mimik çizgilerini bile belrginleştiriyor ve daha yaşlı görünmesine neden olyor.çizgilerin içine toplaşıyor.minik sivilceler neden oluyor,krem pudrasını aldım oda fazla kaptmıyor ve yüzümde hiç doğal durmadı.farları göz kapaklarımda birikiyor.rujunu kullandım.flormarını rujunu sürdüğüm zaman dudaklarım çatlıyor ve kuruyor. :KK50:
yani flormar denemeyi düşünmüyorum.lorealde hergün kullandığım için fiyatı pahalı.
önerilerin için teşekkür ederim.

happymoon'cum bende carmina ürünlerini çok beğeniyorum fakat carmina yaklaşık 1 ay önce ürünlerini türkiyeden çekti.ben normalde fondoten kesinlikle kullanamazdım alerji yaptığı için fakat tanıtımını yapan kız bana golden rose marka köpük fondoten verdi.çok memnunum.markasından dolayı önce tereddüt ettim ama iyikide almışım.
köpük fondotenimi sürüyorum üzerine allık tamam.cillop gibi oluyor cildim.kapatıcıya yada ek olarak pudraya ihtiyacın kalmıyor.
neden Türkiyede satışını durdurdu acaba?oysaki kullandığım fondötenler arasında en iyisiydi ve fiyatıda çok uygundu.golden rose un köpük fondötenini bende düşünüyordum ama kapatıcılığı ve doğal durması konusunda tereddüt etmiştim.teşekkür ederim.
birde golden rose'unda mineral fondöteni varmış. Liquid Powder Mineral fondöten.kapatıcılığı ve kalıcılığıda yüksekmiş.ikisi arasında kaldım şimdi?neyse standında denerim,hangisinin kapatıcılığı ve kalıcılığı iyiyse onu alrım.
teşekkürlerrrr..

lorealinkini kullanıyorum hafif sivilce izlerim var kapatıyo ama ciddi sorunlu ciltlerde cok fazla kapatıcılıgı olucanı sanmıyorum ortalama bir kapatıcılıgı var

X