Makyaj Ürünleri En iyi kapatıcılık özelliğine sahip BB krem hangisi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

missha haricindeki bilinen bb kremlerin kapatıcılıkla pek alakası yok zaten. onları kullanmak yerine fondotenini yüz kreminle karıştırıp kullan. al sana bb krem :) hem hafif, hem renklendiriyor, hem de yüzde pütürlülük olmuyor

ben missha nın cho bo yang bb kremini aldım. kapatıcılık gayet başarılı ancak kremin yapısı çok kalın.
sürmekte sıkıntı yaratıyor bu durum keşke perfect cover mı alsaydım diyorum şimdi.

ben yıllar yılı fondotensiz çıkmam abi derdim.. bb kremler çıkınca sevindim hatta kapatacaklar ve nemlendirecekler diye. bir ikisini denedim olmadı ama farmasinin bbsini almış kardeşim, şuana kadar kullandığım bütün fondotenlere taş çıkartır diyebilirim... bb kapatmaz demeyin bence, farmasininki basbaya kapatıyor

ben pek çok bb krem denedim Nivea,maybelline,phycians formula,la roche posay,avon şimdi hatırladıklarım bunlar en son clinique aldım deneme boyunu 30 faktör güneş korumasıda var bu kullandıklarım içinde en beğendiğim clinique oldu bi kere açık tonu cildimle bütünleşti,kapatıcılığı çok güzel tüm gün yüzümde kalıyor güneş korumasıda cabası ayrıca cildim çok hassas olduğu için alerji falanda yapmadı çok memnunum diğer kullandığım markalar maalesef bazıları alerji yaptı,bazılarının rengi çok koyu oldu kimi cildimi yağlandırdı vs.bunun gibi şeyler cliniqueden çok memnunum

Maybelline in herşeyi kurutuyo sanırım uzun zaman boyu affinitone fondötenini kullandım ne kadar krem de sürsem hep yüzüm pul pul görünürdü. Şimdi Clinique even better kullanıyorum. Daha doğrusu bırakıyorum :) BB kreme geçicem artık cildim kendine gelsin çok yüklendimm. Bu arada ben Lo Roche Posay ın BB sini aldım. Okuduğum yorumları beğendim krem hakkında 20 spf li, kapatıcılığı çok yokmuş ama ben de zaten artık doğallaşmak istediğim için sıkıntı yok. Sipariş yarın gelicek bakalım bekliyorum. Yazarım kullandıktan sonraa :)

Clinique in herşeyi mükemmel yaaa ben fondötenini kullanıyodum even better olan. Şimdi bb kreme geçiyorum, bu kezlik La Roche aldım ama bi dahaki sefere kesinlikle clinique denicemmm

Clinique in herşeyi mükemmel yaaa ben fondötenini kullanıyodum even better olan. Şimdi bb kreme geçiyorum, bu kezlik La Roche aldım ama bi dahaki sefere kesinlikle clinique denicemmm

Dene canım şiddetle tavsiye ederim beyaz tenliysen 2 numarasını al mutlaka la roche hala var benim elimde kapatıcılığı yok ne yazıkki umarım memnun kalırsın😊

Clinique even better da alabaster diye bi ton var onu kullanıyodum bKalım şu kremi kullanıyım biraz memnun kalmazsam hemen alıcam :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

arkadaşlar bişi sorucam yaa la roche un bb kremini istemiştim en açık ton dün geldi bugün sürdüm. İlk sürdüğüm an hiç bişi anlamadım kifayetsiz böyle sürmesem daha iyi gibi duruyodu.. 1 saat falan geçti şimdi bakıyorum oturmuş sanırım baya iyi duruyo. Olayı bu mu bu kremin yani herkeste sürdükten sonra mı kendini gösteriyo ?

garnier'in yağlı ciltlere özel, ince uzun tüpte, yapısı su gibi incecik bir bb kremi var, işte onun kapatıcılığı harika.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…