Makyaj Ürünleri En iyi kapatıcılık özelliğine sahip BB krem hangisi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet bende birtek internet satışı var olarak gördüm eğer öyleyse kötü.
bende senin gibi güvenemiyorum sottile.
erkek arkadaşıma bi sorayım tekrardan belki satışı bir şekilde vardır depolarda falan.
bende mishha hakkında çok övgü okudum açıkçası meraklanıyorum:)

Satış sitesine 3 gün önce gelecek yazmışlar ancak hala yok stoklarda..
Epey meraklandım bu ürün hakkında açıkçası -ya da taktım, ben ara ara böyle şeylere takarım, alana kadar rahatlayamam-..
GG de 13 numara gördüm ama güvenemiyorum yaa, ambalajı bile kendileri sonradan kapatabilir ne bileyim..
Piyasa o kadar kötü ki güvenemiyor insan.. :/
Erkek arkadaşından bilgi aldığında bana da haber verebilirsen çok sevinirim canım..

tamam canım belkide satışı az da olsa vardır ecza depolarında ara ara oluyo kozmetik ürünler.
öğrenir öğrenmez haber ediyorum :)

Doğru bb kremi ben de çok aradım ama bulamadım :) evde 2 çeşit loreal bb krem (skin perfection ve nude magique), 2 çeşit garnier (1i normal biri yağlı ciltler için), 1 maybelline (en beğenmediğim bu oldu, sıfır kapatıcılık), 1 la roche posay (spf yazmıyor üstünde,çok şaşırdım), 1 de diadermine var. Belki şu anda hatırlamadığım da vardır.bu kadar deneme sonunda fikrim: bence en iyisi garnier-yağlı ciltler için olan.en iyi kapatıçılığı onunla sağladım.yine de fondötenden yırtma ve bb kreme dönme fikrimden vazgeçtim bunca deneme sonucunda.genel olarak kapatıcılıkları düşük,bazısı yok denecek derecede.çoğu parlama yapıyor, üstüne pudra süreceksem bb krem kullandığımın bana ne faydası var, direk fondöten sürerim. Kaldı ki bu bb kremler nemlendiriciyle karışık fondötenden başka bişey değil sonucuna vardım.yani öyle süper sağlıklı fln değiller.iddia edildiği gibi ciltte tedavi edici bi özelllikleri fln yok.fondötene döndüm ben yine, daha doğal ve az kapatıcı bi etki istediğinizde fondöteninizi nemlendiricinizle inceltip kullanabilirsiniz, bb kreme hiç ihtiyaç yok!

Son tecrübem: pure beauty bb krem.watsonslarda satılıyor, kore menşeili.tek renk, bana uydu ama herkese uymayabilir,almadan test edin.kapatıcılığı iyi,nemlendiriciliği düşük.karma-yağlı ciltler rahatlıkla kullanabilir,kuru-normal ciltler öncesinde nemlendirici kullanmalı.beğendim.

bu missha dediğiniz bb kremin kendi sayfası var, orda bir sürü bb krem var. fiyatları 25-90 tl arası. bahsettiğiniz onlar değil mi? bende bu bb krem işini çok sevmiştim ancak maybelline in testerını deneyince bişey anlamadım. ya hiç birşey sürmeyeceksin ya da fondoten süreceksin dedim kendi kendime. bb kremin aslında ne işe yaradığını ilk defa şimdi burdan öğrendim, teşekkürler.

Hayir , bb krem aslinda almanyada ameliyat izlerini kapama mantigiyla bulunmus bir renkli nemlendirici:)

Bir de missha kapaticilikta guzel ama renk olarak kül gibi hos durmuyo malesef

Grilik oksitlenince rahatsiz etmiyor diyorlar missha da. Cok mu bariz ben de almayi dusunuyorum da kafam karisti.

merhaba kızlar bende pure beaty bb kremi beğendim ama testerdan denemenizi öneririm..kapatıcılığı iyi en azından nivea,garniera göre daha iyi :)

bence bb krem de kapatıcılıktan ziyade, kalite önemli olmalı. sadece istediğim kapatıcılıksa, neden fondöten yerine bb krem kullanayım ki?
missha dediğiniz kremi burdan duydum ve alıp deniycem. denedikten sonra görüşlerimi yazarım buraya.

bu sorunun cevabı yok bence çünkü böyle bir krem yok. bb kremlerden iyi derecede kapatıcılık beklemek saçma bence. üründen beklenti kapatıcılıksa fondoten kullanılmalı bb değil. kiminin cildinde zaten bir şey yok pürüzsüz gelip buraya kapatıcılığı güzel diyor. sivilceli, siyah noktalı bir cildin varsa malesef bunları hiçbir bb örtemez arkadaşım

Ben "ren" diye doğal bir bb krem kullanıyorum, eczaneden aldım.İnanılmaz memnunum kesinlikle çok hafif, kapatıcılığı harika ve kesinlikle doğal bir görünüme sahip hatta arkadaşlarıma yüzümde bb krem olduğuna inandırmak adına makyajımı silmiştim bir keresinde :)) Bende light/medium var ton olarak ama cilt tipine göre denemekte fayda var tabi yinede kesinlikle öneriyorum!! :))

tatlım benim cildim baya sivilceli ve akneli ama missha bb krem işe yarıo milky beige aldım hemde ama signature olan modlinden

valla ben bütçeme göre en ucuzunu garnieeri aldım ama yüzümde bişey yok gibi yaa renk farkını bile düzeltmedi zaten tonunuda beğenmedim sanırım dediğin gibi fondötene dönüş yapcam

valla ben bütçeme göre en ucuzunu garnieeri aldım ama yüzümde bişey yok gibi yaa renk farkını bile düzeltmedi zaten tonunuda beğenmedim sanırım dediğin gibi fondötene dönüş yapcam

missha bb kremi kullanmadan önce biraz atıp tutmuşum ama şimdi lafımı geri alıyorum. ben çok memnun kaldım. loreal in falan bb kremini testerdan denemiş ama pek beğenmediğim için satın almamıştım. burda okuyunca bu markayı sipariş verdim. fondoten gibi değil çok farklı bir kapatıcılığı var, bundan sonra fondöten kullanmam.

tatlım benim cildim baya sivilceli ve akneli ama missha bb krem işe yarıo milky beige aldım hemde ama signature olan modlinden

ne güzel sevindim senin adına açıkçası missha bana biraz pahalı geliyor o yüzden deneyemiyorum :) bir ara çok araştırıyordum bb kremleri fondoteni hayatımdan çıkarıp bb krem kullanmaktı niyetim ama olmadı. bb krem kapatıcılığı olmaması bakımından benim işime yaramıyor çoğu zaman yanaklarımdaki kızarıklığı bile yok edemiyor bu yüzden malesef fondotene devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…