En iyi fondöten ve En iyi krem far sizce hangisi???

mujdeci

Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.095
4
38
selam kızlar.. a.s.
bildiğiniz en iyi fondoten ve krem far hangileri paylaşırmısınız?
fondoten nemlendiricili olmalı ve asla yüzde leke bırakmamalı çünkü cildim çok hassas hemen sivilceleniyor bu yüzden en kalitelisini arıyorum..
krem far için de naturel renklerden oluşan bir palet istiyorum ama kullandığım krem farlar göz üzerinde çizgi çizgi birikinti bırakıyor bu konuda da acil yardımınıza ihtiyacım var..
bi el atın şu kardeşinizin makyaj işine :roflol:

bu arada resimli paylaşımlar olursa yada marka ve ürün numarası verirseniz cok sevinirim..

merhaba , benim ilk mesajım bu. Benim de cilti yapım sizinki gibi hassas ve sivilceye yatkın ama yer yer kuruluk var karma cilt yani ben 'max factor Lasting performance' fondöten kullanıyorum ve far olarak krem farı tercih etmiyorum 'loreal star secrets trio far ' güzel ve kalıcı

canım zaten ben burdan yardım göremeyince teker teker güzellik merkezlerini dolaşıp uzmanlarla görüştüm çok daha iyi oldu :))
ben de max factor kullanıyorum hassas ciltler için olanını onun dışında nemlendirici krem verdiler bana sebamedin su bazlı ve cild çok güzel emiyo kremi yani yüzün nem dengesini sağlıyo sende de aynı problem var sanırım şiddetle tavsiye ederim yüzüm karton gibiydi şimdi yumuşacık..
hmm birde golden rose un pearl loose pırıltılı toz farından aldım hem çok kalıcı hem de kullanışlı tavsiye edrrim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…