Düğün En iyi düğün için en uygun ay hangisi kızlarcık?

DÜĞÜN İÇİN HANGİ AY?

• Ankete Katılan
    61

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
Hadi anket yapalım yavrucuklar?bakalm bütün organizasyonlar için(düğün,balayı...),tecrübesi olanlardan da yararlanarak en iyi tarih ne çıkacak?

haziran tabiki...
millet köyüne gitmeden
miller yazlıga kaçmadan
okullar kapanmadan hemen yapıcaksın canım
benim gibi 5 haziranda kaydirigubbakcemile3

ben mayıs ta evlendim ve o kadar memnun kaldım ki bu durumdan,hem hava aşırı sıcak değildi,balayında bile çok rahattık,bi de önünüz yaza geldiği için eşinizle bol bol yürüyüşler,geziler,piknikler vs.yaparsınız...bence en iyi ay mayıs derim....

VALLA CANM BENDE İTİRAF EDİİMKİ TAKI DÜŞNÜLMİCEK ŞEY DEĞİLMŞ...İNSAN BAŞINA GELİNCE,KENDİSİ O SIKINTILARA DÜŞNCE ANLIYOMUŞ!:1ninca: TABİKİ 'GELMEN YETER' SÖZCÜĞÜNE UYACAK İNSANLAR OLACAKTIR,AMA KÜÇKTE OLSA HERKESİN Bİ DESTEKTE BULUNMASI,O YÜZDEN ÇOK KİŞİNİN GELMESİNİ İNSAN BEKLİYORMUŞ...eyvahedigeldismile KÖTÜLK DEĞİLMŞ YANİ BU:jeyyar:

temmuz gelini olucam inşallah başka bir ayı seçmek ayıp olurdu kaydirigubbakcemile3

bence en uygun ay nisan ya da mayıs olur ama bizim mecburen haziranda olacak ama bu durumdan rahatsız değilimsempatiksalakcinni , ankette de haziranı işaretledim

Allah ım mesut etsin hepinizi inşallah canlarmm:1hug: hepimznki en güzel düğün olur inşallahhihoyyyt

ben 2008 haziranda evlendim evlenmeden önce hep haziran temmuz gibi olsun istedim öylede oldu hem önünüzde koca bi yaz duruyo cicim aylarını geçirmek için hemde havalar sıcak olmasına rağmen sezon tam başlamadığı için tatil fiyatları uygun oluyo yani bizim öle oldu...

ben hep agustos olarak dusunmusumdur nedendr bilmm :) ama benmki temmuzda e malum ramazan agustos

ben hep mayıs düğünü düşlemiştimm ama haziran başı olduuu :) kısmetse 4-12 haziran çifte düğünn

OHH OHHH:dance:MAŞALLAHHhihoyyyt BOL BOL OYUNLAR VAR DEMEKKİİ:dance: BENMDE SANKİ HAYALİMDE MAYIS FALAN VAR YAW...NEDEN BİLMİYORUM,ŞİMDİ FARKETTİM:CüvCüv:

kimse düşünmemiş ama bence sonbahar kışa doğru da olabilir o zamanlar herşey yarı yarıya indirime giriyor buna gelinlikler ev eşyaları da dahil almak istediğiniz şeyi 10 kere düşünmenize gerek kalmaz :) hem balayına gelince denizler hala sıcak olduğu ve sakin olduğu için ekim kasım güney sahilleri çok güzeldir.

Bence Mayıs ayıdır.Çünkü Haziranın yarısından sonra okullar tatil olur ve birçok kişi tatile çıkar.
Kış ve Sonbahar ayları zaten soğuk geçer donarsın,Yaz aylarında da pişersin yine insanlar tatildedir.
Mayıs ılık hatta sıcak olur.
sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…