Mutfak Dekorasyonu En İyi Döküm Markası

En İyi Döküm Markası?

• Hecha

OY: 0 0,0%
  • Staub

OY: 0 0,0%
  • Lava

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1

SoullessPrincess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2014
162
22
Merhaba hanımlar,
Çeyiz hazırlığı yapmıyorum ama sorumun cevabını en iyi burada bulacağımı düşündüm.
1,5 Yıllık evliyim ve hem kullanım hem de sağlık açısından çelik dışındaki tüm tencerelerimden kurtulmaya karar verdim. Hal böyle olunca döküm tencere ve tava arayışına girdim. Aklımda 3 büyük ve kaliteli olduğunu duyduğum marka var. Peki bunlardan hangisini tercih etmeliyim?
Markalar arasındaki durumu aşağı yukarı tahmin etmeniz için;

Hecha Döküm Büyük Yuvarlak Izgara 30 cm : 339 TL
Staub Yuvarlak Döküm Izgara 30 cm : 799 TL - 499 TL
Lava Metal Kulplu Yuvarlak Izgara 30 cm : 346 TL

Ben Lava marka kullanıyorum, memnunum. Fakat bu fiyatlar çok yüksek. Carrefour'dan almıştım bi kaç sene evvel 70 liraydı diye hatırlıyorum. Siz de oradan bakın derim.

Ben Lava marka kullanıyorum, memnunum. Fakat bu fiyatlar çok yüksek. Carrefour'dan almıştım bi kaç sene evvel 70 liraydı diye hatırlıyorum. Siz de oradan bakın derim.
Fiyatların hepsini internetten bakarak yazdım, hepsi kendi sitelerinden alıntı. Sanırım her şeye gelen zamlar gibi bunlar da zamlanmış. Yalnız Lava için zaman zaman marketlerde indirime girdiğini duymuştum. Teşekkür ederim.

lava döküm tava geçenlerde bim'e gelmişti ve hiç kalmamıştı fiyat olarakta çok uygundu 42 tl gibi bir rakam bence bir döküm tava için bahsettiğin fiyatlar fazla yüksek takibini yaparsan uyguna bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…