en hızlı gebelik testi

esma3a3a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
184
8
kızlar fortel gebelik testi varmıs bır haftalık zaman bıle cıkarıyomus.kullanana varmı.ve bursada bulamadım.bilen varsa yazsın

canım eczanelerde satıyolar normalde 3 te 1 de oluyo ben bir defa kullandım baktım yakın fiyat hep kan yaptırdım

ben 2 gün önce sordum eczanedeki arkadaş artık gelmiyor dedi belki ellerinde kalanlar varsa bulabilirsin her eczanede yok çünkü pahalı bir test insanların alımgücüne bakıldığında normal her eczanede bulunmaması heleki piyasada 2-2,5 tlden başlayan testler olunca... bu parayı o testi bulup vereceğine mirage1983'ün dediği gibi kan testi yaptır daha mantıklı bildiğim kadarıyla sağlık ocaklarında ücretsiz yapılıyor bu test. regli gününe kadar sabret emin ol herkes heyecanını anlıyor çünkü o kadar hüsrana rağmen halen acaba deyip o günün gelmesini iple çekiyoruz :)

kızlar selam.bn heaspladım 5 ocakta adet olacakmısım adetım duzenli olur bnm yumurtlama donemımden sonra bız ılıskıye grdık hamıle kalabılrmıyım acaba.son adetım 8 aralıkta oldu.

aynen her ay tek çizgiyi görünce yine yok diyorum ve kendime söz veriyorum bir dahaki ay beklemiyecem süpriz olsun kendiliğinden hamile kaldığımı öğreneyim eğer varsada diyorum ama ne mümküm regli olma tarihim yaklaştıkça kıpır kıpır acaba varmı bu sefer oldumu sonrada aman hayal etmekte mi yasak diyip hepten kaptırıyorum tabi sonuç gene hüsran
bu ayda umutluyum 17 gün sonra test yapacam.

X