En güzel + ucuz + güvenli + kampanyalı online ayakkabı alışveriş sitesi hangisi?

Merhaba hanımlar,en fazla çeşidi birarada bulabileceğim ve güvenilir olan hangi site var ayakkabı almak için? Bir de böyle son trendleri takip eden bir yer olması lazım, bazen mağaza sahipleri ile konuşuyorum artık mağaza sahipleri de güzel model alabilmek için özel danışmanlardan tavsiye alıyormuş, yani bir nevi modacı ile çalışıyorlar, o kişiler mağaza için güzel modelleri seçiyor üreticinin kataloglarından ve bunun karşılığında da mağaza sahibinden bir ücret alıyor tabi.Yani demek istediğim bu tarz çalışan yerlerde çok güzel ayakkabılar bulunabiliyor, markalı olmamasına rağmen.Böyle işini iyi yapan web siteleri de olduğuna eminim ama pek tanımıyorum işte ne yazık ki.Bir de benim açımdan önemli bir husu olan ödeme şekli var ki sormadan edemeyeceğim, paysafecard ile ödeme yapmak mümkün mü acaba zira kredi kartı kullanmayı tercih etmiyorum ilk siparişimde ya da mümkünse genel anlamda kredi kartı kullanmıyorum.

kızlar ben bir site buldumm yakın zamanda superga aldım 89 tl ye orjinal ürünler satıyorlar mağazalarıda var. modamica.com.tr diye bir site

Kesinlikle zizigo kızlar. Sitede ayakkabılar zaten ucuz, üstüne kuponla %10 indirim de kullabiliyorsunuz

Son düzenleyen: Moderatör:
zizigo'ya bakmadan alma derim. orjinal ürünler satıyorlar ve gördüğüm kadarı ile en ucuz orjinal ürün satan ve iade sorunu yaşanmayan bir firma. ben sorun yaşamadım ve çok iyi ilgileniyorlar

Selam kızlar, internette bir sürü siteden alışveriş yapabiliriz ama hepsinin indirimlerini ve zaman zaman özel kupon kodlarını bulabileceğimiz bir site keşfettim. Hangi siteden alırsanız alın size özel indirim ve kuponlar sağlayabilirsiniz, aşağıdaki siteye bir göz atın derim kızlar. Ben her alışverişim öncesinde bir indirim ya da kupon kodu kaçırır mıyım diye kontrol ediyorum mutlaka:

...

Son düzenleyen: Moderatör:
bu site de her model ayakkabının 32 33 numarasından tutun 44 numaraya kadar bayan ayakkabı modelleri var. isteğe göre renk model detayı vererek de yaptırabiliyorsunuz www.pabucino.com/

X