Anket En güzel kahvaltı ...

kahvaltının olmazsa olmazı sizce hangileridir?

• Peynir,zeytin,domates,Salatalık,ekmek,yumurta

OY: 34 79,1%
  • Patates biber kızartması,

OY: 3 7,0%
  • Sucuk,salam,sosis,kavurma,pastırma

OY: 3 7,0%
  • Poğaça Börek,kek,gözleme

OY: 1 2,3%
  • Bal,kaymak,reçel,pekmez,tahin,tahin helvası

• Mevsim meyveleri

OY: 0 0,0%
  • Yeşillikler

• Ankete Katılan
    43

euphoria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
36
0
merhaba arkadaşlar,
Bir kahvaltı mekanı açmak istiyorum, henüz düşünce aşamasındayız :) Bu konuda talep ettiğiniz kahvaltı Türleri, mekanın Özellikleri, çeşitliliği, vb. Konularda taleplerinizi bilmenin bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum... Sevgiler

Kesinlikle
Peynir,zeytin,domates,Salatalık,ekmek,yumurta,tereyağ bal + Yeşillik.

Ekstra şeylerde eklemeniz güzel olur tabikide ama bunlar mutlaka yer almalı bence.

Umarım işleriniz iyi gider.Başarılar :KK66:

Ben ilk şıkkı tercih ettim ama kahvaltı mekanı açacaksanız hepsini satmanız gerekmez mi,hepsinden koyun bence.

Bir de ilaveten pişi de koyun.

Son düzenleme:
Yumurta salatalık domates peynir çeşitleri salam çeşitleri bal kaymak reçel çesitleri zeytin çeşitleri menemen benim dısarda yediğim kahvalti genelde bu şekilde oluyo ekmek sınırsız çay da var tabi

Açacağınız il e ve muhitede bağlı.. İlk seçenekler zaten klasiktir Türk tipi kahvaltıda..
O seçeneklerin hepsi zaten olmalı, ama bazı mekanlarda ayrıca çorba da oluyor..
Turistlik mekanlarda, gelen turist durumuna göre o ülkelerin 1-2 çeşit kahvaltısı oluyor..
Seçenekler sonsuz..

şıklardan hiçbirini seçemedim her maddeye bir zararlı eklenmiş. ideal kahvaltım peynir, zeytin, mevsimiyse domates-biber-salatalık, pastırma ya da sucuk, yumurta ve 1 tane mevsim meyvesi. acıktım :KK48:

X