En güzel Doğum günü süprizii :)))

haticeustaoglu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
130
0
Evet kızlar fikir olsun die paylaşıyorum...

Eşimin 2 gün önce doğum günüydü ve bız 1 aylık evlıydık daha oncelerı ona hep ne aldığımı soylemısımdır hıc saklayamıyorum süpriz die hiç bişey yapmamıştım zaten geceden başlardım msj atmaya falan ama bu sefer cok farklıydı....
Aynı evde olmamıza ragmen basardım sakladım tabi bizimki unuttugumu sanıyo ama hıc bellı etmıyo unttun falan die.. işten çıkar çıkmaz hazırlıklara başladım bir tane tavuk figürlü pasta aldım (uykuyu cok sevıyo die tavuk diorum çünkü) yemek yapmaya vakit olamdıgı ıcın yıne hazır pısmıs tavuk aldım :)) kapının onune mumlarlar susledım gırer gırmez gorcektı mumların ortasında bıt not :) Yüzündeki tebessümü görebiliyorum ee benimkininde görmek istersen ikinci nota doğru yol al not : diğeri televızyonun yanında kapıyı acınca yıne mumlarr balonlar suslenmısss salonum :) televızyondada dugun resımlerımızn gectıgı slayt ve ona hazırladıgım ozel msjlar gectı evet doğru yoldaydım ağlama sesi geliyodu :)) İkinci nota ulaştığındada aynen şöyleydi umarım notların hepsini okuyup yanıma gelirsin yoksa benden cekecegın var ee tamm hadı bakalım fınalı oynayalım yemek odasına gel:)) ve ben pastamla her yerde kalp ıcınde olan resımlerle askımın karsısındaydım gözlerindeki mutlugu gördüm ve kıyamammm ama ağlıyodu sarıldık ağladık öyle karşısında tavukları gorunce başta çakmasada notumdan anladı haha cok guzeldı yemegımızı yedık pastamızı kestık o gece sabah kadar oturduk gece dısarı cıktık gezdık sarhos gıbıydık ama ıckı ıcmedık :) evet iştee böyleee aldığım hediyenin hiçbir önemi yoktu emeğim gözünde daha değerliydi buda beni çok mutlu ettii:87::87::87:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…