Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri En etkili göğüs büyütme hap yada kremi??acilll cvp??

Determined2201

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
905
0
Kızlar artık almak istiyorum böyle bir şeyi sizce hangisini alayım??Okdara okudum burdaki yorumları;breast success,allbress veya bir başkası hangisi??

canım internetten probust ı bir araştır derim içeriği ve ml olarak büyüklüğü prof. onaylı falan yazıyor ne kadar doğrudur bilemem ama bende alırsam bundan almayı düşünüyorum şimdilik uyguladığım başka birşey var fakat öyle senin istediğin gibi acilen büyüme olmaz kullanmakta acele ediyosan bunu bir araştır canım vereliniortak

forumda gördüğüm kadarıyla çörekotu yağı ve mersin yağı etkili doğal yöntemler aıyorsan bunlarıda dneyebilirsin a.s

Ben şerbetçi otunu yapıorum düenli olmasada yapıorum birde hap yada krem ismi arıyorum

illada bişey kullanıyım diyorsan kremi öneririm hem bu vesileyle masajda yapmış olursun en azından diğer organlarına bir etkisi olmaz haplar bütün vücudu etkiler diye düşünüyorum ve uzak duruyorum bende şerbetçi içiyorum günde bir su bardağı kesin içerim keten tohumu,küç,civan perçemi macunu günde birer tatlı kaşığı mutlaka alıyorum daha 3 gündür yapıyorum bunları aynı zamanda karıştırdığım yağlarlada masaj yapıyorum ama bende iyi bir krem kullanmak istiyorum şuanda beklmedeyim bunlarla uğraşıyorum canım belki bi fikir oluşur kafanda bizimlede paylaş olur mua.s.

uzun zamandır araştırıyorum deowell bant almayı düşündüm burdaki yorumları görünce vazgeçtim. oryantalisde iyi gibi geldi sonra breast successe karar verdin.çok araştırdım herkes 3 ay sonunda 2 3 cm büyüme oldugunu yazmış ama bana süre çok fazla geldi.probust düşündüm bir de.. Ne kararsızım yaaabilmiyorumkismile probustta para iadesi yazıyor birde gazete küpürü var güvenmeseler ürünlerine öyle yazmazlar diye düşündüm. haftaya başlayacagım paramı da boş yere harcamak istemiyorum inşallah işe yararda buraya göğsümü gere gere yazarımalkisalkisalkis

X