En erken gebelik ne zaman belli olur acill

best23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
31
3
23
Arkadaşlar merhaba 27 Nisan yumurtlama günümdü öncesini ve sonrasını değerlendirdik yani 1 hafta oldu tam dünden beri midem bulanıyor bugünde aynı şekilde normalde mide bulantısı hiç yaşamam ve ayaklarım da aşırı uyuşma ve ağrı oluyor acaba gebelik belirtisi olabilir mi bu kadar erkenden belirti görmek normal mi 🙏

Arkadaşlar merhaba 27 Nisan yumurtlama günümdü öncesini ve sonrasını değerlendirdik yani 1 hafta oldu tam dünden beri midem bulanıyor bugünde aynı şekilde normalde mide bulantısı hiç yaşamam ve ayaklarım da aşırı uyuşma ve ağrı oluyor acaba gebelik belirtisi olabilir mi bu kadar erkenden belirti görmek normal mi 🙏
Evet tabiiiki sperm yumurtayla bulusur bukusmaz zaten butün vücut uyari aldihi icin belirti normal ama hamilemisinizdir onu bilmiyorum adetinize kac gun var

Adetim bittikten hemen sonra yumurtlamam gerçekleşti benim ovülasyon testi kullanıyorum adetime daha var yani bilemedim mide bulantım bir türlü geçmedi 2 gündür

Biri yazabilir mi acaba lütfen 🙏

Canım testim pozitif benim de yeni öğrendim . 22 Nisan yumurtlama benim pikti ben de test kullandım . mide bulantısı bende olmadı . Ama ayaklarda ellerimde yanma uyuşma regl ağrısı gibi ağrı kasıklarda ağrı , halsizlık ve çok gaz oldu . Ve yumurtlamadan 5 gün sonra başladı bunlar .
9. Gün prodoctor testte yarım saat sonra gölge gibi çıktı emin olamadım ertesi gün yine öyle . 10. Gün silik çizgi çıktı . Bugün daha net çıktı .

Hala regl ağrım var . Yani özet olarak belirtiler gerçekten 4 ,5 gün sonra başlıyor

Canım testim pozitif benim de yeni öğrendim . 22 Nisan yumurtlama benim pikti ben de test kullandım . mide bulantısı bende olmadı . Ama ayaklarda ellerimde yanma uyuşma regl ağrısı gibi ağrı kasıklarda ağrı , halsizlık ve çok gaz oldu . Ve yumurtlamadan 5 gün sonra başladı bunlar .
9. Gün prodoctor testte yarım saat sonra gölge gibi çıktı emin olamadım ertesi gün yine öyle . 10. Gün silik çizgi çıktı . Bugün daha net çıktı .

Hala regl ağrım var . Yani özet olarak belirtiler gerçekten 4 ,5 gün sonra başlıyor
Ağzımda da değişik bir tat var böyle acı gibi mi desem bilemiyorum mide bulantım hala devam ediyor sizde durumlar nasıl ve kaç gün sonra test yapmalıyım veya kan vermeliyim

Ağzımda da değişik bir tat var böyle acı gibi mi desem bilemiyorum mide bulantım hala devam ediyor sizde durumlar nasıl ve kaç gün sonra test yapmalıyım veya kan vermeliyim
Çarşamba günü prodoctor erken gebelik testini yap canım sen 🌹 o testte kuruma çizgisi olmuyor . Mesela ben yumurtlama gününden 8 gğn sonra test yaptım negatifti . Ertesi gün yine en ufak gölge bile yoktu negatifti .
Ama 9. Gün yarım saat içinde çok zor görülen gölge 20. Dklarda belli oldu . Ertesi gün yaptığım daha erken daha belirgindi .

Sen testin yoksa sipariş et internette var bu test 10 lu satılıyor ben aldım onunla çizgiyi takip ediyorum her gün yapcam koyulaşıyor şükürler olsun 🙏🏻

Ama sana tavsiyem dikkat ederek günlük hayatına devam etme düşünme regl geçikince yap . Dayanabilirsen em sağlıklısı bu .
Ama ben meraktan dayanamadım yaptım 🤭🤭🤭

Evde 2-3 gün test yap bence de normal adet tarihin geçtikten sonra kan vermeye gidersin ultrason için bi 6-7 haftalık olsa güzel olur direk kalp atışı duyarsın yoksa durmadan git gel yapıyosun gerilimli oluyor
Hayırlı olsun şimdiden 🙏

X