en ekonomik tatili buldum

tinutinu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
36
0
Tatil en büyük insani hakkımız ama malesef bu hayatta hak ettiklerimizi yeterince elde edemiyoruz. ben de buyüzden kendimce sistemin bir açığını buldum :) çocuğumun rızkından kesmeden çocuğumla güzel bir tatil geçireceğim haftaya antalyaya gidiyorum :)

firmaların yaptığı tatil ödüllü yarışma ve kampanyaları takip ediyorum ancak hepsine katılmıyorum. sadece ilginin az olduklarıyla ilgilenip tatilimi yapıyorum. hem de yıllık izin beklemeden hafta sonu kaçamağı oluyor :)

şu an da var böyle 2 yarışma. biri BEU diğeri ise Happy Faces - IC Hotels ... tatil ihtiyacı olanlar buyursun kuş uçmuyor, kervam geçmiyor içeride. benzer dikkatimi çeken olursa buraya ekleyebilirm veya isteyene ömesaj ile de yardımcı olabilirim. tatil hepimizin hakkı

yaşasın:) nolur bna byöle tatiller msj at..hatta özelden msj atayım cep nomu falan direkt msj atarsan ne akdar sevinirim bilemezsin:)

Ne olurrr banada haber verin:))) nolur nolur nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…