En dayanıklı cila/topcoat

gamzeligunler

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
244
245
Kızlarım hello, ben düğünüm için tırnaklarımı kendim yapacağım. Birkaç kez tırnak yaptırdım daha önce, o kurutma makinesinin verdiği hissiyat, tırnakları çıkardıktan sonra tırnaklarımın mahvolması derken bu eziyeti kendime reva görmeme gerek yok diye düşündüm😁 Elim de alıştı çok güzel düzgün french yapıyorum (sağ elime bile🤭)Sorum da şu ki ben düğünden sonra tatile çıkacağım havuzdu denizdi derken o tırnakların olabildiğince bozulmadan dayanması lazım 1 hafta kadar 😁 Flormar topcoat kullanıyorum ondan memnunum baya ama varsa daha iyi bildiğiniz önerileri bekliyoruum

1 hafta dayanacak bir top coata ben hiç rastlamadım maalesef 🤦🏼‍♀️ yurtdışından opi getirtmiştim cidden bizim flormar bin basar. Aslında kalıcı oje işinin ehli bir yerde yapılırsa hiç zarar vermiyor yaa. Ben protez bile yaptırıyorum öyle aman aman bir yıpranma olmuyor. Yerinizde olsam ojeyle hiç uğraşmam. Kalıcı oje yaptırıp kafam rahat gezerim. Şimdiden mutluluklar ve iyi eğlenceler 🥰

1 hafta dayanacak bir top coata ben hiç rastlamadım maalesef 🤦🏼‍♀️ yurtdışından opi getirtmiştim cidden bizim flormar bin basar. Aslında kalıcı oje işinin ehli bir yerde yapılırsa hiç zarar vermiyor yaa. Ben protez bile yaptırıyorum öyle aman aman bir yıpranma olmuyor. Yerinizde olsam ojeyle hiç uğraşmam. Kalıcı oje yaptırıp kafam rahat gezerim. Şimdiden mutluluklar ve iyi eğlenceler 🥰
Teşekküf ediyorum önerileriniz için bir düşüneceğim🙈

X