En çok takip ettiğiniz Tatlı Tarifleri Siteleri ve Blogları

merlybone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
1
0
37
Arkadaşlar,

Evde tatlı yapma konusuna epey merak sardım bu aralar. Tek yaşadığım için yıllardır yemek yapıyorum zaten. Bir kaç tatlı denemem de olmuştu ama tiramisu, cupcake gibi kolay tarifleri denemiştim hep. Şimdi kış da gelince evde kendi kendime tatlı denemeleri yapıyorum fakat yaptıkça görüyorum ki yemek yapmaya benzemiyor bu tatlı - pasta işleri. Tarifler çok karışık ve internette bulduğum tarifleri harfiyen uygulasam da iyi sonuç alamıyorum.
Ben de merak ettim sizin tariflerine güvendiğiniz, tutturabildiğiniz bloglar ya da tarif siteleri var mı? Memnun olduklarınızı paylaşırsanız hepimize büyük faydası olur bence :)

Merhaba
Yemek tarifleri arıyorsanız tam size uygun olan forumda bulunuyorsunuz..
Yemek Tarifleri :KK56:bölümümüz çok zengindir .Tariflerimiz genel olarak kk üyelerine aittir..
Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım:KK56: Bu bölümde her ay bir kategoride yemek yarışması düzenleniyor.Tüm tarifler denemiş ve tüm detayları ile paylaşılıyor..Daha sonra bu tarifler yukarıda belirttiğim yemek tarifleri bölümüne taşınıyor...Yüzlerce tarif bulabilirsiniz..Hepside çok güzel..İstediğiniz tarifi veya kategoriyi bana sorabilirsiniz.Genel olarak tariflerin yerlerini bulmakta size yardımcı olabilirim:KK66:

X