Anket En çok hangi film türlerini izlersiniz?

En Çok Hangi Film Türlerini İzlersiniz?

• Korku

OY: 30 47,6%
  • Gerilim

OY: 25 39,7%
  • Macera

OY: 14 22,2%
  • Duygusal

OY: 20 31,7%
  • Dram

OY: 9 14,3%
  • Savaş

OY: 1 1,6%
  • Fantastik

OY: 9 14,3%
  • Tarihi

OY: 4 6,3%
  • Bilim kurgu

OY: 8 12,7%
  • Diğer

OY: 7 11,1%

• Ankete Katılan
    63
  • Anket Kapalı .

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
795
1
en çok hangi film türlerini izlersiniz? ben daha çok korku ,gerilim ve macera filmlerini izliyorum.ya siz?

bende encok korku:1shok:,gerilim:1shok:ve dramasenağlamafilmlerini severim.

komedi (animasyon

bilim kurgu

aslında korku ve aşırı gerilimli filmler dışında hepsini izlerim

korku malesef izleyemiyorum gerilim dolu filmler de strese sokuyo beni

en çok korku gerilim filmlerini severim. eskiden çok izlerdim ama şimdi biraz korkuyorumKötü Kazen komediyide severim tabi ama çok güldürecek bir film olması lazım (gülmekten kırılacağım):roflol::roflol:döğüşlü filmlerden nefret ederim:kızgın:

Mutsuzsam Romantik Komedi tarzı filmlere çok gülerim. En son '' 40 yıllık bekar'' adlı filmi seyrettik,güle güle bir hal oldum.
Ben bu tür filmlere minnoş minnoş diyorumnaniknanik
Ama Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş tarzı filmleri seyretmek de keyifli. Örnek; 3 DVD film uzunluğunda sabaha kadar gözümü kırpmadan seyrettiğim
Schindler'in Listesi gibi.yerimseniben

korku filmleri ve romantik komedi filmlerini severim.
bilimkurgu ve savaş filmlerini ise sevmem....ama eşim bayılır .onun hatırına mecbur izlerim.
bide animasyon, çizgi sinemayı kızımla birlikte izliyoruz. çok eğlenceli oluyor. oyuncak hikayesi ve buz devrini defalarca izledik...

anam kim demiş kadınlar en çok aşk meşk film,sever diye,hani bir film izlerken filmdeki kadın karakter dugusal bir filme ,erkeklerde polisiye filmine gitmek ister ya.yalanmış demekki ,bu senaristlere kendimizi göstermemiz lazım

Gerilim-korku türü filmlere bayılırım.jeyyar
Cins bir huyum vardır.
Korku fikminin tanıtımını görürüm,korkarım ama içimden şiddetle bir ses "izlemelisin,izlemek istiyorsun hadi numara yapma der".Kötü Kazen
Kazanan içimdeki ses olur ve filmi izler korkar ve gerilirim.kafamçokkarıştı
Bu da hoşuma gider.jeyyar
Gizli piskopatmıyım neyim?jeyyarşakkıdı
Şunuda ekleyim geçen hafta üst üste cnbc e de "geçen yaz ne yaptığını biliyorum" ve "geçen yaz ne yaptığını hala biliyorum" u izledim.
Korkmam dedim ama baya bir gerildim ikisindede.
Ertesi gün sokağa çıkınca etraftakilere şüpheyle baktım.
manyak mıyım neyim.
:mymeka:

X