Makyaj Ürünleri En Çok Beğendiğimiz Rujlarımızın Marka-No ve Swatchları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
swatch kelimesi yerine koyacak başka kelime bulamadım uzgunum yerimseniben
swatch ele kola dudaga herhangi renk tasıyabilecek bir noktaya rujunuzu surup tonunu durusunu göstermeniz demek,ben kelime bulamadım buna uygun.kelimelere acıgım :))))))))
evet başlayalım en begendiklerimizden..ilki benden..kendinizde swatch yapabilirsiniz,netten de alabilirsiniz..yeterki gercekten sevdiginiz bir ruj olsun ve markasından nosuna kadar bilinki içimizde patlamasın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

dior high shine serisinden no 174 sheer rose..cok sevdiklerimin arasında..gunluk ve hos bir ton..

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
inanılmaz guzel ...ama nedense kendime simlileri yakıstıramıyorum su sıralar mat rujlara merak saldım

• Konu Sahibi EU2
olmazsa olmazlarım arasındakı favorim rujum alix avien 215

• Konu Sahibi EU2
daliah dudaklar sana aitse maşallah diyorum,gerçi başkasına ait olsada maşallahkaydirigubbakcemile3
gerçekten çok hoş dudaklar,dudağın kenarındaki bende çok tatlı duruyo:jeyyar:kimin dudağıysa
benim vazgeçemediğim ruj mybeline watershıne 12..

dudak renginde ve nude makyajı için ideal..

• Konu Sahibi EU2
:sm_cool:golden lady 08 nolu glossum ama resim düzgün ekleyemiorummmm nasıl oluo çözemedimmmm yapamıorumklava:

Son düzenleme:
aaaaaaaa tam benim sevdigim tonlar bayıldım sim var mı içinde

yok canım sim.cok güsel bi gloss tavsiye ederim baya da kalıcı rengi zaten süper:)

kızlar fikir edinmeniz amaclı koyayım dedim
alıntıdır

livim ASO yu gördün mü ?
nie kapsama alanı dışında bi bilgin var mı ?

:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…