En büyük keşkeniz ne?

Davet edilmemişim ama olgun abla kontenjanından gençlere tavsiye mahiyetinde cevap vereyim. Bir söz vermiştim. Kendi mutluluğum pahasına o sözü tuttum. Keşke daha bencil olsaydım.

Bazıları gibi cinselliğe dair keşkelerim yok çok şükür. :KK53: bogurtlenkusu bogurtlenkusu gözüm sende.
Cinsellik baabında tüm istediklerini yapanlar ne şanslılar diy mi diy mi @sizigidiler

İhihi ne zannettiniz oloom, S shot başlık açıcak da ben terbiyeli mi takılcam :KK70:

Not. Sordum, çok şiddet gördüm sonra. :KK43:
Ahaha terbiyesiz olduğun başlık varsın benimki olsun beybi.

Davet edilmemişim ama olgun abla kontenjanından gençlere tavsiye mahiyetinde cevap vereyim. Bir söz vermiştim. Kendi mutluluğum pahasına o sözü tuttum. Keşke daha bencil olsaydım.

Bazıları gibi cinselliğe dair keşkelerim yok çok şükür. :KK53: bogurtlenkusu bogurtlenkusu gözüm sende.
Estağfurullah, davet usulü çalışmıyoruz:KK53:
Ben hemen benim kızları çağırayım dedim ilk etapta.
O söz nedir diye sorsam çok özele mi girmiş olurum?

Cinsellik insanın kendine yakışanı çıkarmasıdır.
Şimdi bu cümleyi son derece sığ bi şekilde ve öküzce 'haa ivett üstündekileri çıkarmış oluyö tebi insan' şeklinde yorumlayıp öküzce sırıtmak da mümkün. Bkz: :KK53:

Ahaha terbiyesiz olduğun başlık varsın benimki olsun beybi.

Estağfurullah, davet usulü çalışmıyoruz:KK53:
Ben hemen benim kızları çağırayım dedim ilk etapta.
O söz nedir diye sorsam çok özele mi girmiş olurum?
Amerika'ya okumaya giderken anneme geri döneceğime söz verdim ve döndüm. Döndüğüm günden beri tek bir gün geçmedi ki köpekler gibi pişman olmayayım. Bu da böyle bir anımdır. Bir daha kimseye hiçbir konuda söz vermedim.

Aklıma gelen en büyük keşkem üniversiteye girdiğim sene hava harp okulunu da kazanmıştım ama kendime güvenemeyip gitmemiştim. Sonradan çok vurdum kafamı taşa :KK43:

En büyük pismanligim, istedigim meslegin peşinden kosmamak oldu su hayatta. Simdi ugrasiyorum biseyler icin ama keske zamaninda olsaydi ya:KK51:

Ene ne güzel konu
Benim en büyük keşkem 2 yıl öncesine dayanıyor
B.k var gibi bi karar verdim hala acısını çekiyorum. Çok kişi bilmiyor, söyleyemiyorum acayip büyük bi açmaz
Travma sebebim ya da travmalarımın sonucu
Birden değiştirmem mümkün ama baş edecek gücüm yok
Bana bazen bir deli kuvveti geliyor. Belki sana da gelir.

Söyleyemem
Söylersem acayip kınanır
Başınıza gelsin istemiyorum:KK14:
Kimsenin kimseyi kınayacak hali yok ki. Zaten hepimiz ne haldeyiz baksana. Sen bilirsin. Hata bize mahsus. Ben de hata yaptım ki böyle dert denizine atıldım diye düşünüyorum. Allahım affetsin bizi. Günah işletecek nefisten korusun hepimizi.

Keske ailem daha bilincli olsaydi ve beni onun bunum lafiyla meslek lisesi ne gondermeseydi...

Simdi hersey bambaska olurdu...

en büyük keşkem hak etmeyen insanlara gösterdiğim sabırdı değerdi şimdiki aklım olsa zaman geriye dönse tam tersini yapardım ama olsun ders aldım tecrübe oldu neymiş herkes insan değilmiş kimi görüntüde insanmış :KK66:

Keşke insanlara çok güvenmeyip yaptığım hataları tekrar etmeseydim ve keşke kaçmadan ailemi ikna edip evlenseydim

keşke 15 yıl öncesine dönebilsem hayatımda aldıgım o kararı degiştirebilsem. olaylar olaylar...

Bir güldünmü altına kaçırırcasına gülen, neşeli, aktif eski Kires e geri dònebilsem.

X