En Büyük Bayrak Göklerde....

ngs2007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
726
3
En büyük bayrak gönderde!
23 Mart 2008 Pazar 21:10
Türkiye'nin en büyük bayrağı Gelibolu'nda göndere çekildi.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nda, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin diktirdiği 70 metrelik göndere, 337.5 metrekarelik Türk bayrağı çekildi.

Temeline 87.5 metreküp beton dökülerek dikilen 15.5 ton ağırlığındaki göndere 200 kilogram ağırlığındaki bayrağın çekildiği törene Çanakkale Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalyalılar katıldı.
internethaber

Ayyıldızlı bayrağım ebediyen dalgalansın vatanımın üzerinde...

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır!
Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır!

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki görenleriniz vardır, Anadolu Yakasında Soğanlık civarında askeri bölgenin hemen önünde bir bayrak var,o kadar güzel aydınlatılmış,o kadar güzel duruyor ki anlatamam...Bayrağımı her zaman çok ama çoook sevmişimdir ama bu bayrağın önünden geçerken özellikle geceleri geçerken o kadar güzel bir görüntü buluyorsunuz ki karşınızda,uzun bir ışık demetinin ucunda,ışıkların içinde dalgalanan bir mucize gibi...Ay anlatırken bile gözlerim doluyor...Onun önünden her geçişimde tekrar tekrar tekrar aşık oluyorum bayrağıma...Bu konuda bazen objektifmiyim diye düşünmeden edemiyorum hani herkes kendi bayrağını en güzel bulacaktır diye ama sonunda hep aynı sonuç çıkıyor yüreğimde: DÜNYANIN EN GÜZEL BAYRAĞI BİZİM BAYRAĞIMIZ...Biz varoldukça sen dalgalanacaksın...

herkesin emeyine sağlık çok hoş şeyler hazirlamışsınız çok duygulandım son zamanlarda vatanımızın askerlerimizin böyle ilgiye böyle sevgiye ihtiyacı var

ne mutlu TÜRKÜM diyene .dalgalansın şanlı TÜRK BAYRAĞI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…