en acilinden bakarmısınz

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlr 9gunluk bi gecıkmem var kan tetsı yaptırdım yorumlarmısın...
bthcg< 2.00 diyor sonuçta yorumalrınızı beklıyorum.doktora sordum pek ilğilenmdı doktorun hemşiresine sordum vargı de yok gibide dedi.kafam karıştı sinir oldumya.nıye bana kesın bısey sölemıyosunz dedim kanda kesın sonuçolmazmış idrar testı yaptırkmışım.varmı böle bişey ya.ilk defa kanda kesın sonuçolmaz dıyenle karsılasıyorum.
30ytl boşamı gittişidi.
elmdekı kagıtta 0_10
0_50 (0-1.hafta
40_300 (2-3hafta
.........
.........
yazıyor yorumalrınızı beklıyorum acil lutfenn

saçmalamıs lar..
kan testı kesın ve katii çözum dur..
baska bır yere götür sonucu ..
acımaz dersen ıkı gun sora tekrar yap..
hayırlı haberlerle gel canım..

Canım benimm benim bildiğimm 2 olarak alınıyorr yani 5 in altı gebelik yok sanırım benneyaptımki

canım bıyerdede 2.
2haftalık degerdır yazıyomuş bı arkadaşole yazmış bana

kan testinden daha net sonuç olmaz.

idrarda test yaparız, pozitifi görünce... onaylamak için kan testi yaparız. budur yani :)

2 çıkmış sonucun anladığım kadarıyla. 9 günlük bi gecikme varsa, bu değer çok düşük. 5. haftandasın demektir normalde gebeliğinde, dolayısıyla oldukça düşük bu değer.

daha güvenilir bir merkezde, tekrarla bence sen bu testi. yine negatif çıkarsa... ultrasonla baktır doktoruna.. kist mist olmasın.

normalde bhcg 5in uzerinde oldumu hamilelik var demek senin 2den yuksek...
benim en son tupbebek denememde boyle oldu ve adet gelmezse 1hfta içinde test tekrarlanacak dedi hemsire(gec dollenme olabiliyomus)ama benim adetim gelmisti...(ustelik ilk kan testinde deger 0 olmasina ragmen bunu demislerdi)
bence bi hafta filan bekle ve tekrarla insallah guzel sonuc alirsin

sacmalamislarrr,kan testi en kesin sonuc aslinda..
canim bende 5ten yukari degerleri hamilelik olarak biliyorum ama,sen bi bekle bakalim bikac gün sonra bence bi daha yaptir

bencede hamile degilsin gibi cunku 9 gunluk gecmis normal olarak eger gec dollenme olmadiysa gec yumurtlama olmadiysa sen suanda 3 haftayi bitirmis olcaktin adet duzenine gore kendin tesst yap ama yok gibi

Başlarından savmak için ne diyeceğini şaşırmış herhalde
5 ve üzeri hamileliktir arkadaşlara katılıyorum testi başka bir yerde tekrarlayın bence yakınınızda sağlık ocağı varsa orda da yaptırabilirsiniz hemde bu kadar pahalı değil

canım saçmalamışlar ordaki doktorlar kan testi kesin sonuç verir 2 çıkması gebelik yok gibi üzülme canım bence adet olmazsan bidaha yaptır

bencede hamile degilsin gibi cunku 9 gunluk gecmis normal olarak eger gec dollenme olmadiysa gec yumurtlama olmadiysa sen suanda 3 haftayi bitirmis olcaktin adet duzenine gore kendin tesst yap ama yok gibi

benım yumurtalam gecoluyor canım.
en son 17sınde eşimle ilşikimz oldu.

canim kan testi kessin sonucdur benimde bildigim yani ne ilgisiz cikmis bunlar anlamadim bencede baska biyere daha git canim emin olmak icin rabbim gönlüne göre versin insallah dualarim seninle:Saruboceq:

bumişim üzülme canım bekle adet olmazsan bidaha yaptırırsın bide her ay böyle düzensiz adet oluyomuydun

bi tarftan size yazıyorum bıtarfan eşime laf anlatıyorum

kesinledeğildir demişdokotrnese arkadaşlr bıkaç gun daha beklıyeyım bakalım.bıdaha yaptırız artık

kan tetsı yaptıran arakdaşlr sizin sonuçalrınzda böel mı çıkyodu yoksa 0.11 lerdegibi mı bışey çıktı benım gıbı olan varmı

0<2.00 ml yazıyor canımama su atkılıyor aklıma çok öncelrde ayptırdıgım da 10 gun15gun gecmişti .sonuç 0ın altında oluyodu hep ilk kez 0 ın ustunde bıdeger çıktı

vallah ilk defa düyorum kesin değil dıyorlar yaw bu doktr.ne biçim dr.benim bir ara 0.85 çikmıştı ve hamile değildim...ama senin 2 çiktı,2 gün sonra tekrarla bu testi belki geç dölenme oldu..inşallah hamişsın cnm :Saruboceq:

X