Aile Planlaması Emzirme döneminde korunma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

esmerkuzum

hamdolsun :)
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
1.060
328
Arkadaslar benim 8.5 aylik bir erkeğim var esim kondom kullanmak istemiyor geri çekme yöntemine de ben güvenmiyorum her ay acaba bişey oldumu die adetime yakın stres sknti ya giriyorum Dr bana emzirirken c..zette die bı ilaç önermişti mini hap gibi adetim başladı bugun onu kullansam bişey olurmu sizce kuzuma kullanan varmı aranızda ilk kullanacağım icin hemen bugun baslamalimiyim acil lutfenn

Son düzenleme:
siz 9 ayı hamilelik 9 ayı emzirme derken minimum 18 aydır yediginize ictiginize dikkat ediyorken sırf esiniz prezervatif kullanmak istemiyor diye bence hap kullanmayın.
ben kendi adıma konusursam vitamin destegi dısında asla bir sey kullanmazdım. hic bir hap tamamen masum degildir.

bence eşinizi ikna edin prezervatıf kullansın:) siz ilaç kullanmayın.

bu zamanda bana en mantıklısı ria gelıyor.. duzenli kontrolleri yapıldıktan sonra sanırım kaymaz yapmaz diye dusunuyorum.. tabıkı rianın sakıncaları var yok değil..iyice bi arastırın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…