Aile Planlaması Emzirme döneminde hap kullanımı önemlii

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

esmerkuzum

hamdolsun :)
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
1.060
328
Slm kızlar
Benim 11 aylik bir oğlum var yasına girdiği andan itibaren artık hap kullanmayı düşünüyorum ve hala da emziriorum
4 aylik ken felan Dr um cre...zette die bı ilaç önermişti sizce emzirme donemi bitene kadar bunu mü kullanayım
Yoksa ecz kadın yazzz önermişti yası dan sonra kullanılabilir diye ondan mı başlayayım

canım yazz cok ii bi ilaç bende ona baslamayı düşümmnüyorum...çok memnun kalırsın kullanırsan

canım yazz cok ii bi ilaç bende ona baslamayı düşünüyorum...çok memnun kalırsın kullanırsan

Son düzenleme:
canım yazz cok ii bi hap..yan etkisi hiç yok denecek kadar az...bende ona baslıycam şimdi bebeğim emmeyi bıraktı...kulanırsan memnun kalırsın...

İste benim oğlum hala emıyor ya ondan kararsız kaldım ama ecz yasından sonra yazz kullanabilirsin demişti

Canım dr. bana bu hapı verdi.Buraya 3 kere konu açtım ama pek kullanan ve bilgi sahibi oln birileri olmadı.Bende içimde bi kararsızlıkla kullandım ama içim hiç rahat degildi.Sonra kanama oldu.Dr. gittim 17 aylık oglum ve hiç adet görmemiştim.Dr. bu hapı bıraalım rahim duvarını inceltmiş ondan kanama olmuş dedi.Bende sinirlendm ve çıktım odadsn.Çünkü hap kullanma istememe ragmen illa geri çekilme tehlikeli illa hap kullan dedi.Korkarak daha 21 tane içmiştim ki rahim duvarımı inceltimiş.Ramazandan sonra başka bi dr. gidip danışıcam.Ama normak dogum kontrol hapı sütü azaltıp kalitesini düüşürüyor haberin olsun canım

ben dün dr sordum dediki dogumdan 6 ay sonra emziren anneler hap kullanabiliorlar dedi,ama genelde korunma iğnesi varmış onu öneriyolarmış...

ben dün dr sordum dediki dogumdan 6 ay sonra emziren anneler hap kullanabiliorlar dedi,ama genelde korunma iğnesi varmış onu öneriyolarmış...

Hmm bana iğne den hiç bahsetmemişti ya bana da iste emziren anneler icin c....tte yı önerdi başlıcam ins adeti bekliyorum
Bugun de sağlı ocağında sordum kullanabilirsin artık dedi yasına girdi ya oğlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…