Aile Planlaması emziriyorum napmalıyım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

hhayatm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
28
0
kızlar ben emziriyorum ve doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum bebeğim 8 aylık fakat çok terettüdde kaldım bebeğe zararı yok diye duydum ama napmalıyım bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olun

Emziren anneler doğum kontrol hapı kullanması sakıncalı ancak 3 aylık iğne alıp korunabiliyorsunuz.şua an piyasada var biliyorum.fiyatı 5 tl

benim kızım 2.5 yasına kadar emdi.bende bi dönem gittim kullanmak için ama bana süte gececeğini ve asla kullanmamam gerektiğini söylediler.bebeğin çok küçük ben kullanmanı istemem.

emzirirken doğum kontrol hapı kullanılamaz kesinlikle.biz boşuna mı 2 yıldır prezervatifle takılıyoruz.

ya arkadaşlar bişey sorucam
benim 3 aylık bebeğim var 40 ım çıktıktan sonra hiç regl olmadım bebeğimide emziriyorum su bile vermiyorum :)
benim hamile kalma olasılığım düşüktür dimi bi kaç gündür içime bi kuşku düştü acaba hailemiyim diye şimdi böyle kasıklarım ağrıyor hafiften başım sersem gibi
test yapmaya bile korkuyorum sizce varmıdır bişe

arkadaşım sakın 40 kı çıkar çıkmaz hamile kalanlar var inanma büle şeylere. benimde 3 aylık bebişim ama dikkat ediyorum adam ceketini atsa hamile kalcam nerdeyse sipral taktırıcam en iysi o 10 sene kullandım bişycikler olmadı çakarttırdım 2 ay sonra hamile kaldım :)

kızlar ben emziriyorum ve doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum bebeğim 8 aylık fakat çok terettüdde kaldım bebeğe zararı yok diye duydum ama napmalıyım bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olun

emziriyorsanız kesinlikle kullanmamalısınız.bende emziriyorum ancak memeden kesince kullanıcam.

bak şimdi içim bi tuhaf oldu oğlanın ayın 20 sinde aşısı var sağlık ocağına gittiğimde sipral hakkında bilgi alayım olmadı onu taktırıcam sürekli şüpheyle yaşamaktansa
gerçi sipralle bile hamile kalanlar varda tedbiri alalımda dimi

Benimde 8aylik bı oğlum var ama doktorum c... İle başlayan bir ilaç önerdi emzirirken kullanabilirsin diye ama onda da az miktarda süte gecer diyor napicam bilemiyorum ya başlasam mı başlamasam mı emziriyorum hala bende tereddütte kaldım şimdi pufff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…