Emziriyorum doktor Yasmin verdi yardımm!!!

ecemsii10

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
12
0
25
Kızlar 5 aylık bebegim var emziriyorum dün prezervatif ile korunmaya çalıştık ama prezervatif çıktı çok afedersiniz içeri girdi mi girmedi mi tam emin değilim hemen gittim yıkadım ve duşa girdim ertesi gün hapı olur mu olmaz mı diye hemşireye ve sağlık ocağındaki doktora sorduk önermediler bazı ilaçlar var kullanılır dediler ama kadın dogumcuya sor dediler eczacıya da sorduk acil doktoru bile olsa olur dedi neyse aradık sorduk bize yasmin önerdi hatta doktor eczacıyla konuştu telefonda o şekilde verdi süte çok fazla etki etmez dedi eczacı eşime nasıl kullanacağımı söylememiş daha cesaret edemedim kullanmays aranızda kullanan birisi varsa nolur yardım eder misiniz?

Kızlar 5 aylık bebegim var emziriyorum dün prezervatif ile korunmaya çalıştık ama prezervatif çıktı çok afedersiniz içeri girdi mi girmedi mi tam emin değilim hemen gittim yıkadım ve duşa girdim ertesi gün hapı olur mu olmaz mı diye hemşireye ve sağlık ocağındaki doktora sorduk önermediler bazı ilaçlar var kullanılır dediler ama kadın dogumcuya sor dediler eczacıya da sorduk acil doktoru bile olsa olur dedi neyse aradık sorduk bize yasmin önerdi hatta doktor eczacıyla konuştu telefonda o şekilde verdi süte çok fazla etki etmez dedi eczacı eşime nasıl kullanacağımı söylememiş daha cesaret edemedim aranızda kullanan birisi varsa nolur yardım eder misiniz?
Doğum kontrol hapı vermişler işte. İlacın fiksurunde yazmıyor mu? Adet zamani başlanıyor ilaca diye biliyorum

Her gün aynı saatte alıcaksınız bu kadar kutu bitince ara vereceksiniz adet olucaksınız sonra yine başlıcaksınız böyle böyle devam. Siz yine eczaneye gidin sorun böyle hap verdiler nasıl kullanmam gerek diye

X