Aile Planlaması emzirirken ertesi gün hapı kullanımı!!!akşam 6 ya kadar lütfen acil yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cikom

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
7.129
5.598
Arkadaslar oğlum 2 buçuk yasinda anne sütü alıyor. Ertesi gün hapı almam gerek emzirirken kullanan varmı. Prospektüs te 6 saat sütü sağıp atın yazıyo ama benim sağma aletimde yok. Bazı kişilerede doktor emzir bişey olmaz demiş

Son düzenleme:
canım kusura bakma geç bir cevap yeni gördüm yine de yazmak istedim. aynı durumla bende karşılaştım üstelik bebeğim 2 buçuk aylıktı araştırdım ve ikna olamadım doktora gittim o da 2 gün emzirme dedi ben sütümü ilaç içmeden ne olur olmaz diye sağmıştım ama çok azdı 2 öğün ancak. sonra içim yine rahat etmedi kendi kadın doğum doktorum vardı prof. kendisi az para yedirmedik :) onu aradım ve bana hiç bir şey olmayacağını emzirebileceğimi söyledi bebeğe bir zararı olmazmış sadece ilaç sütün kalitesini bozarmış bende 2 gün emzirmiyim dedim olur ama gerekte yok dedi. sütümü sağıp atayımmı diye sordum onada lüzum olmadığını söyledi . sonunda ben yine de 1 gün emzirmemeye çalıştım sütümüde attım çünkü göğsüm dolmuştu ağrı yapıyordu zaten sağmak durumundaydım.

içiniz rahat etsin bir şey olmuyor umarım bir daha böyle birşeyi kullanmak zorunda kalmayız:KK66:

Son düzenleme:
X