Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Günaydın anneler başlangıç 71.3 geçen hafta 65.7 bu hafta 64.6 1.1kg gitmiş Güle güle gitsin :) 2 haftadir 800 gr veriyordum bu hafta guzel gecti herkese bol kilo vermeceli haftalar diliyorum heheheh
Arkadaşım çok güzel kilo vermişsin. Haftada 1 kilo da süper. Ne yapıyorsun besleNme spor bilgi verir misin ben tatlıyı kesemiyorum. 62,5 kiloyum 55e düşmem lazım kızım 4 aylık sadece anne sütü alıyor

Sağol canım :) ben ekmek makarna ve pilavı kestim tamamen 1 dilim ekmek yiyorum sadece kahvaltıda yemeklerime çok az yağ koyuyorum öglenleri genelde çorba salata yiyorum 10 gündür de leslie yapıyorum ondan önce mekık cekiyordum günde 50 tane ama leslie daha eğlenceli geldi günde 1 mil Express videosu var onu yapıyorum cnk oğlum fazla durmuyor aksamlari da çok acikmazsam bir şey yemıyorum canım bu şekilde devam ediyorum belirli bi listem yok evde ne varsa kendime göre porsiyon yapıyorum sebze yemeği yaptiysam ekmeksiz orta porsiyonda doğacak kadar yiyorum emzırdıgım ıcın çok kesmiyorum gerçi biz ek gıdaya başladık sadece süt veriyorsan belki sütünü etkiler biraz yavaş yavaş kes istersen bebis büyüdükçe hizlanirsin ben öyle yapmistim çok da fazlan yokmuş zaten benim hedefim 52 55 arası olmak daha yolum uzun

Günaydın sevgili anneler.Yeme içme hareket noktasinda çook verimsiz bir hafta geçirdiğim için elim tartıya gitmiyordu. Korkunun ecele faydası yok deyip tartildim ve 79.4 çıktım. Çok şaşırdım o kadar kacamaklara rağmen 800 gr gitmiş. :) ve çok şükür geldi 70 li kilolar.ilk hedef 75.iki haftada toplamda 1800gr .gitti İnşallah bu haftanın daha iyi geçmesini ümit ediyorum. Kolay gelsin :)

Uff benim de misafirlerim geldi salı günü yine gelecekler. Allah eksik etmesin ama bu arada 400 gram almışım
68.5 oldum malesef Akşam 7 den sonra yemeyi kesip, 3 lt su içip, haftada 6 gün 3 mil leslie yapma planına 2. kez başlıyorum bakalım :)

Merhabalar
Cuma gunü ya bismillah deyip 85.4 kilo ile diyete başladım sömestr tatilinde kilo almışım Ne çabuk alıyorum ya
Ama bu defa azimliyim ve rabbimin izniyle inşallah hiç bırakmayacağım eşim zayıflaması çok istiyor haziranda izne geldiğinde onu şaşırtan istiyorum

Maşallah çok azimlisin. Emeklerinin karşılığını da alıyorsun. Senin bebiş ne kadarlık. Ben daha uykusuzluğa alışamadım. Allahtan annem yakın sık sık yardıma geliyor. Her fırsatta uyumaya çalışıyorum. Ama en azından tatlıyı kessem yetecek çikolata dondurma çok yiyorum. Bir de kış hep evde geçiyor. Ama bir yerden başlamak lazım.

Canım benimki 6 aylık bende hamileyken çok dondurma yedim :) seni cezbedecek yiyecekleri eve sokma derim çünkü insan dayanamıyor bende cips koligim normalde ama inanki birkaç aydır eve hiç almadım yemıyorum biraz kendini zorla miden küçülmeye başlayınca her şey kolaylaşır inşallah bir an önce sende hedef kilona ulasirsin

Selam Bayanlar bende emzirip erimeye çalışan bir bayanım...sizi takipe aldım o kadar çok msj varki okuyamadım...
Diyetisyenimden aldığım listeyle besleniyorum 6 gündür.165 boyunda 79 kg ile başladım cuma tartılıcam bakalım..ağustosa kadar hedef 69.9 olsa bile 6lı rakamı görmek.
Bebeğim fırsat vermiyor spor yapmama,evde hareket etmeye çalışıyorum.epileptik aletime biniyorum haftada 1,5 saat sabahları limonlu su akşamları çubuk tarçınlı su içmeye gayret ediyorum...bi konu açtım ama kimse uğramıyor beni de alın aranıza

Ayda bir kilodan biraz fazla verdirecek bi liste galiba.Sut azalmamasi için mi böyle birde listede neler var örneğin

selam arkadasm listeni bizmle paylasir misin

Gunaydin kizlar 9gun oldu saglikli beslenmeye diyet demiyorum cunku o zaman beynim zorlaniyo uzuluyorum ben 78.8le baslamistm 77oldum aslnda kacamakta yaptm bi arkadasn diyet listesini emziren anne icin kendime uyguladm baya alismaya basladm bu arada benim oglum minik daha 2aylik o yuzden doyurucu bi liste uyguluyorum sadece abur cuburda kendimi kaybederm onu kesiyorum..misafiri cok severm kizimda 3yasinda istahsz kurabiye yapmayi seviyor anlayacagnz evde pasta borek kuruyemis asla eksik olmaz ama ben hepsine sinir koydum sonucta ben cöp muyum herseyi ben bitirecek degilim az alsn esim napiyim kendi yesin o hep dikkatlidir sporuu yapar meslek itibaryle iyi bi fizigi var benim ilk hedefim 70olmak gitti 2kg diyelim kaldi 7hergun buraya yaziym maptmi ocak anneleri sagliklo besleniyor listesine de yaziyorum ama burda paylasim daha cok placal bu araa aralik annesi oldum aa ocak anneleri kanlam ne anlat esas konuya geciyorum

Liste de sabahlari bie yumurta kk peynir yesillik sekersiz cay bes adet zeytin ve ufak bi dilim ekmek var
öglen sebze yemeği 8 kaşık 4 köfte büyüklüğünde et ızgara (tercihen hindi,tavuk) bol salata var.akşam yemeğinde bir kase yoğurt,bir kase çorba, iki kaşık pilav veya makarna,veya ufak bir patates var.yine ufak bir kase sebze yemeği.kahvaltı en geç 9da yapılmalı.Saat 10'da ilk ara öğün 5adet Badem veya fındık.Saat 11de ikinci ara bir portakal.saat12-13 arası öğle yemeği.
Saat 15de 10adet kuru üzüm veya 2adet ceviz. Saat17de yarim porsiyon meyve.
Saat 19da en geç akşam yemeği...ve saat akşam 10da kapanış bir bardaj tarçınlı süt ile kapanış.hergün 45dk yürüyüş dayanamadım arkadaşlar on gün beklemeye,bugün bir hafta oldu ve 2,5kilo gitmiş bile.inanın çok tok tutucu ve hiç acıkmıyorum,sütümü de engellemedi.cok mutluyum yaza inş 65i görücemmmm

Cuma sabahı 85.4 ile başlamıştım bugün sabah dayanamadım tartıldım 84.0 geldim şükürler olsun çok mutlu ve azimliyim Eylül'de diyetisyene başlamış bir ayda 6,5 kilo vermiştim ama muayenesi çok pahalı diye bırakmıştım evde hareket yapıyorum aerobik ve 2 litre su içiyorum herkese başarılar hepimiz yaza incecik girelim inşallah

cnm tesekkurler nerdeyse benm buldugum listeyi kendime uyarlamistm diyetsyen miyim neym ondan kilo vermeye calisiyrm sanki neyse bi 9gunde bende 2kilo vermisim demekki yuruyus yapabilsem daha iyi ama ben koridorum uzun onda mi yapsam gerci hergin kac kere kostugumu bilmiyorm orda senin bebis ne kadarlikti

Kızlar ben sozde pazartesı baslıyordum ama yapamıyorum engel olamıyorum kendıme yıyorum 7 den sonrada diyet lıstem yok zaten sutum a olsugu ıcın ıkı ay daha yemeye devam edicektım sadece 7 den sonra yemıycektım lesleı yapacktım ama yaoamıyorum yaaa

Canım evde yuruyus yapabılıyorsun ya leslei ıle cok ıyı oluyo yapabılsem bende 1 mil bıle terletıyo ınsanı mutlaka dene derim

Süper bence hemen hemen benim menumle aynı bende bu şekilde devam ediyorum Arada kacirdigim oluyor tabi ama 1.5 ayda 7. Kilomu veriyorum hayirlisiyla hergün leslie 1 mil Express yapıyorum inşallah yaza incecik örnek annelerden olalımmmm

Kızlar liste harika...devam bence hem zayıf hem güzel fit anneler olalım.Oğlum 11 aylık ama acayip memeye düşkün ayırsammı acaba diye düşünüyorum...geceleri saat başı emmek istiyor,biberonu ağzina sürmüyor.Son 10 kilom şimdiye kadar kalori sayarak 15kilo verdim 11ayda

Aşağı yukarı bende aynı tür bi beslenme uyguluyorum ama kızım çok geç yatıyor sabahta artık erken uyanmaya halim kalmıyor. Ve bütün gece neredeyse saat başı emiyor.O yüzden yemem düzensiz. Ara öğünler kaçıyor hep.Ve sanırım sütum de azalma oluyor.Gecen hafta annemde kacirmistim hep.Ama sütum ilk zamanlarki gibiydi.Soyle bi düzeni oturtabilsem iyi olacak iki gündür leslie ile sporu yapıyorum. Ama 45 dk.tamamlayamadim.En fazla yarım saat yapabildim. İnşallah süt azalmadan zayiflayabilirim.

Zor is hem iyi anne olup hem guzel hem zayif hem bakimli hem titiz olmak hem calisiyorsan daha izindeym ben eylule kadar oyyy oyyyy kosturarak aksama kadar is yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…