emziren anneler bugün neler yedik ne yemek yapicaz burdan paylasip fikir edilelim :-)

E

EU2

Ziyaretçi
emziren annislerrrr
o gaz yapar su gaz yapar hic bisey yiyemiyoruz aksamlari yada öglen yemeklerinde ne yapiyim diye tün gün düsünüyoruz burdan neler yedigimizi ve ogün bebislerimizin gaz sancisi varmiydi yokmuydu burdan paylasip fikir edinelim en azindan tün gün ben bugün ne yiyim diye düsünmeyiz
nedersinizz ???

ben basliyim bugün bir ince dilim kepekli ekmek yanina bir dilim peynir ve biraz kremali peynir,salatalik yedim yanina yarim litre papatya cayi ve rezene cayi ictim

öglen yemegine balik ve salata yapmayi düsünüyorum cokacimcoook
aksam yemegine daha karar veremedim :eek:klava:

valla süpersin dün gece yatınca benim aklıma geldi yemekle ilgili bir topik açsammı diye
bugün bi oturdum sen açmışsın süper olmuş
çok sevindim valla
bende bu sabah krem peynir reçel çukulata ve turp yedim
yarım saat sonrada 1 kase sütle nesfit yedim öğlen ve akşamı bilmiyorum:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
sabah kahvaltımı sıkı yaparım ama bugun iştahım yok üzümlü fındıklı müsli süt birazda kaşar la idare ettim hiç halim yok öğleyi makarnayla atlatmayı düşünüyorum akşama allah kerim henüz hiç bi fikrim yok belki kopya çekerim burdan

saol cnm kalp kalbe karsiymis benimde sabah gözlerimi actim aklima geldi :)

minecim aksama herkez burdan kopya cekicek sanirim benimde hic bi fikrim yok aksam yemegiyle ilgili-

valla süpersin dün gece yatınca benim aklıma geldi yemekle ilgili bir topik açsammı diye
çok sevindim valla

turp mu gaz yapmaz mı.....
kıslar kanaatim şu bu gaz olayı bebekten bebeğe değişiyor......
ben o kadra çok dikkat ediyorum ama yine gaz yine gaz....
halam hiç dikkat etmez ama bebeği pırt pırt gaz çıkarır ve hiç gaz problemi yok...
bence bebeklerle alakalı...
boşuna yormayın kendinizi..
eğer bebeğiniz gazlıysa yapacak tek şey dikkat edip 3 6 aylık dönemi atlatmalarını beklemek......

yani bizler de bu ay botunca dikkat edicez.

bebeiscimkayra sana katılıyorum bu gaz olayı pek yediklerimizle alakalı değil... hep dikkat ediyodum ama gazımız oluyodu.. arda bir ama gecen gün mercimekli köfte yedim hiç bişey değişmedi.. bence rahatınıza bakın canınızın istediğini yeyin

evet kızlar mesela bulgur gaz yapıyor diyor herkes ama ben bulgur pilavı yada kısır yediğim zamna sütüm acayip artıyo ve bebegimde gazlanmıyor

bende dün istedim bulgur yapmayi olmadi bugün yaptim yaninada kabak yemegi yogurt ve firinda peynir kizarttim

emziren annislerrrr
o gaz yapar su gaz yapar hic bisey yiyemiyoruz aksamlari yada öglen yemeklerinde ne yapiyim diye tün gün düsünüyoruz burdan neler yedigimizi ve ogün bebislerimizin gaz sancisi varmiydi yokmuydu burdan paylasip fikir edinelim en azindan tün gün ben bugün ne yiyim diye düsünmeyiz
nedersinizz ???

ben basliyim bugün bir ince dilim kepekli ekmek yanina bir dilim peynir ve biraz kremali peynir,salatalik yedim yanina yarim litre papatya cayi ve rezene cayi ictim

öglen yemegine balik ve salata yapmayi düsünüyorum cokacimcoook
aksam yemegine daha karar veremedim :eek:klava:

canancım rejim listesi gibi bu:)ben bunların 2 katını yiyorum iştahım açık :çok üzgünüm:acaba rejim mi yapıyosun

Ayy kızlar burası çok güzel olmuş. Canancığım teşekkürler şimdi burası iyi ama benim büyük bir problemim de eşim et, balık tavuk hiç bir şey yemiyor iki tirlü yapamk çok zor geliyor bende şaşırdım. Siz burada anlatınca benimde canım istesin ki yapayım iyi olmuş valla. Yarın balık mı yapsam ne?

canancım rejim listesi gibi bu:)ben bunların 2 katını yiyorum iştahım açık :çok üzgünüm:acaba rejim mi yapıyosun

yok hayatim hic yapmiyorum bunlari yiyorum devamli zaten eve beyaz ekmek almiyoruz devamli kepek kullaniyorum cokacimcoook

tam cacanlık bır topıc olmus:roflol: tbrık ederım canancımlaelaelaelaelae

Ayy kızlar burası çok güzel olmuş. Canancığım teşekkürler şimdi burası iyi ama benim büyük bir problemim de eşim et, balık tavuk hiç bir şey yemiyor iki tirlü yapamk çok zor geliyor bende şaşırdım. Siz burada anlatınca benimde canım istesin ki yapayım iyi olmuş valla. Yarın balık mı yapsam ne?

yap hayatim benimkilerde cogu zaman yemezler ama yapiyorum genede
balik yapip yanina ekmek falan koymuyorum sadece haslanmis patates yapiyorum
ben ikisinide yerken esim tek haslanmis patates yiyor cokacimcoook

tam cacanlık bır topıc olmus:roflol: tbrık ederım canancımlaelaelaelaelae

cacan haa CADIARZU ilginç CADIARZU çıkaramadım ben bu vatandaşı laelaelaelaelae
len çiğdem sen kk da damı yazamıyon.kesin kucamca dide vardı dicen dimi :dilcikar:

çok sevindim valla

canım turp gaz yapıyor :KK43:((

YoĞurt-pırasa-sÜt-turp-karnıbahar-kuru baklıyatlar(nogut-fasÜlye-mercımek)portalkal-mandalına-asıtlı ıÇecekler-ÇıĞ yenen sebzeler kıvırcık-marul
gaz yapıyor (KISIR YAPARSANIZ YEŞıL SOGAN KOYMAYIN ıÇıNE)YEŞıL SOGAN GAZ YAPIYOR KISIR DEĞıL
aklıma gelenlerı yazarım

sÜtÜ arttıranlar bulgur pılavı-beyaz(sade helve)bol su
aklıma gelenleı yazarım yıne

Son düzenleme:
valla selmacım ben de yazmaya utandım
haftasonu yaramaz çocuklar gibi oluyoruz eşimle
pizza partisi yaptık biz de
bugün de pazara gittik bir sürü meyve sebze aldık
hafta içinde adam gibi beslenelim bari :))

:roflol: ay napalım ama sibelcim arada olur böle laelaelaelaelae

X