emziklerin değişme zamanı

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
3.348
3
bebeğim emzik düşkünü değil, sadece uyuturken veriyorum,yoksa etrafla ilgilenip uyumuyor yada meme istiyor,onuda emmiyor sadece ağzında tutuyor :ecrin_bebek:
bebeişim 3. ayını bitirdi,4. aydan 2 hafta aldı. ama hala ilk aldığım emziği kullanıyor. 0-3 ay arası için bi emzik almıştım. 3-6 ay arası emzik alıcam ama bi türlü fırsat olmadı. muhtemelen yarın alışverişe çıkınca alırım. çünkü artık küçük gelmeye başladığı dudaklarının kenarında oluşan emzik izinden anlaşılıyor sırnaşık şey
sizler ne yaptınız emzik olayını, 3 ay dolunca değiştirdinizmi hemen. sanırım bi müddet kullanmanın bi zararı yoktur.

benim oğlum da senin ki gibi sadece uyurken veriyorum emziği. zaten 3.ayında başladık kullanmaya. 0-3 vardı ama evde unutmuştuk onu dışarı çıktığımızda, ben 3+ olan emzikten aldım. diğerini hiç kullanmıyorum, çenesi yoracağını düşünüyorum.

bizde hala 0-3 aylık olanı kullanıyoruz.
ama yegenim 7 aylık o da hala 0-3 aylık olnanı kullanıyor diğerlerini istemiyor.
bi zararı olacağını sanmıyorum.

benimkide 0-6 aylik ..
bi arkadasin oglu 2 yasina kadar emmis 0-6 aylik olani --baska istememis ..ögürmüs büyüklerde :)

Bizim oğlanınkide 0-6 aylık 2 numarasına aldım ama o ağzıan büyük gerşıyor o nednele vermıyorum ağzını yorar dıye 6. Aya kadar kullanıcaz harhalde 2 tane var zaten 0-6 aylık değiştirip değiştirip kullanıyoruzz.. Uyrken illakı onu ısıtoyor mememde kesinlikle uyuymuyor

benim kızımda çok düşkün değil yani uyanıkken kesinlikle almıyo ama uyku zamanı muhakkak veriyorum çok daha kolay uyuyor zaten uyuduktan hemen sonra da ağzından atıyor.
0-6 ay kullanıyorum ama kauçuk kullandığım için sık değiştiriyorum ayda bir falan değiştiriyorum bi de sterilizatöre de koyduğum için sanki rengi daha hızlı koyulaşıyor belki de bana öyle geliyordur...

X