emzik konusunda ne düşünüyorsunuzz?

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar sizler emzik konusunda ne düşünüyorsunuz?kimine soruyorum kullanma diş yapısını bozuyo diyo kimide çok rahat ettim sende alıştır muhakkak bebeğini diyo kararsız kaldım :uhm:CADIARZUsiz napmayı düşünüyorsunuzz alsam mı almasammı acaba??CADIARZU:emir_bebek:

ben aldim canim .. ay yazacaktim daha bi kac sey ama benimki acaip tekmelio grsrz sonra :roflol:

kızlar sizler emzik konusunda ne düşünüyorsunuz?kimine soruyorum kullanma diş yapısını bozuyo diyo kimide çok rahat ettim sende alıştır muhakkak bebeğini diyo kararsız kaldım :uhm:CADIARZUsiz napmayı düşünüyorsunuzz alsam mı almasammı acaba??

ben kullanıcam arkadaşım ... bayılıyorum bebişin ağzında emzik çakkudu şukkudu emmesine walla , hevesim var yaaa .. hem başka türlü durmuyor diyolar , emzik vermeyince parmağını emiyolar bir de.. zararlı gören vermek istemeyenlere saygım var ama ben alırsa vericem emziği kıjıma :emir_bebek: Şeniz tabii uyuturken filan yani..

canım ben almadım daha ama alıcam..bazı bebekler emmıyo zaten eğer istemezse vermıcem ama alırsada gerı demem çünkü çok raat oluyomuşş..bence her çocuk için geçerlı değil diş bozması bırçok cocuk tanıyorumm emzık kullanan ama dışlerıde gayet güzel zaten süt dişleri dökülüp yenılerı çıkıyo.::):):))

canım ben emzik aldım...açıkçası kullanmayıda dusunuyorum...dogumdan 2-3 ay sonra işe döneceğim için emziğin işime yarayacağını dusunuyorum...ama benim prenses emziği alırmı almazmı bilemeyeceğim...zaman gösterecek...

canım ben aldım. eğer çok ağlarsa durmassa vermekten başka çarem yok.. ama uslu uslu bi kız olursada vermeyi düşünmem açıkçası. ama benim küçüklüğüme çekerse yırtık bi kız olursada veririm...

ben aldim canim .. ay yazacaktim daha bi kac sey ama benimki acaip tekmelio grsrz sonra :roflol:

alemsin kızz öldüm gülmekten yaramaz olcak senin oğlan herhalde bi yazı yazdırmadı annesine:roflol::roflol:

saolun kızlar bende almayı düşünüyorumm benimde hoşuma gidiyoda öle zarralı falan deyince bazıları insan korkuyo damaklı emzik alıcaksınız değilmii?

takvimler bugun gidip gidip geliyor...buda birşeydir...yakında hep gelecek heralde

zaten her bebek almıyor ogluma vermiştim istemedi ama iyikide almamış çünkü ablamla aynı dogurduk onunki emdi ama uykuda agzından düşünce aglıyordu hemen uyanıyordu benimki daha rahat uyuyordu.bunada vermicem ama çok mızmız olursa bilemiyorum

benim oglum bi ii gun hastanede zar zor aldi agzina ama hayir hic almadi
ama ben emzik alcam genede kizima ama bakalim belki de o da abisi gibi almaz

Her Bebek Bir Olmuyo Canim Kimi Aliyo Kimi Almiyo.ablmin Büyük Kizi Baya Emzi çünkü çokk Edepsizdi.gayette Rahat Oldu Ablam Için Yoksa Yetişmek Zor Oluyo.ama Diğeri Almadi..ben Aldim Canim Emzik.damakli Olanlardan Aldim

Febi Canim Bende Wee Aldim Damakli Olanlardan 2 Tane Birisi 0 3 Ay Diğeri Daha Büyükolanlar Için

her çocuk bir değil almayınca ısrara gerek yok bende hala emzik almadım ama almayıda
düşünyorum..benim bütün yeğenlerim kullandı..hiçte dişlerinde problem yok ama emziği çok fazla
kullanmasına izin vermemek gerekli ve belirli bi zamana gelince çocuk, emziği unutturmak gerekiyoo...yaş büyüdükce dişleri bozuyo....belirli bi zamanda bi problem yok bence (gözlemlerime göre tabiii)

bende almayı düşünüyorum.her zman değil ama uyuyacağı zamanlar emse hiç fena olmaz.nuk marka ortodontik damaklı silikon emziği tavsiye ederim.banada ablamdan tavsiye.(0-6 ay,1 numara.ve sapsız emzik.uyku emziği diye geçiyor.)

bu konuda bende çok kararsızım çevremde öneren de var,önermeyende.. önermeyenler sterillik açısından önermiyor,toz,mikrop yapışır görmezsin bebeği durduk yere hasta edersin diyorlar

ay laf'im yarim kalmisti.. yaramaz simdiden oturtmuyo beni ..kaburgalarima kung fu yapiyo :KK70: ne diodummmmmm.....
yha bi bebe en yakisan sey emzik bence yerim ben onuu... tabi cok alistirmamak lazim .. yoksa birakmakta zorluk cekebilir.. disleri felanda yamultmazzz bea kim dio onu :roflol:
ben emdim kardeslerim emdi hepimizin disleri dümdüzz

X