Emsal teyze, "Kim milyoner olmak ister" yarışmasına damga vurdu.

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Emsal Tekin, üniversitelilere taş çıkartan bir performans sergiledi.
emsal_teyze_milyoner_yarismasina_damga_vurdu_1425109118_2032.jpg
play.png

Eklenme: 28 Şubat 2015, 09:43 / Güncelleme: 28 Şubat 2015, 09:47 / 69,773 Okunma / 19 Yorum
Facebook'ta Paylaş

Emsal teyze, milyoner yarışmasına damga vurdu Haberinin Videosu

Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında, Kayseri Develi'den katılan Emsal Tekin yarıştı.

PERFORMANSIYLA PARMAK ISIRTTI
Sorulara verdiği hızlı yanıtlarla dikkat çeken Emsal Teyze, ilk soruda elenen üniversitelilere adeta parmak ısırttı. 30 bin lirada kalan yarışmacı, sürenin bitmesiyle birlikte önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek.

Emsal Tekin, yarışma sırasındaki konuşmalarıyla sunucu Selçuk Yöntem ve izleyicileri güldürdü.

http://www.haber7.com/televizyon/haber/1308343-emsal-teyze-milyoner-yarismasina-damga-vurdu

şimdi haberlerde izledim kimse yarışmaya katılmasını istememiş eşi iki oğlu komşuları, hiç bi soruyu bilemezsin rezil olursun demişler, ilkokul mezunu. Kendide korkmuş form doldururken 0 ları yanlış yazarsam bana gülerler diye...
bu akşam 60 binlik soruyu görcek, bence insanları öğretimiyle yargılamamanın küçümsememenin timsali kendisi, bu yarışmada ne üni mezunları ilk soruda elendi, tabii ki abidik gubudik çok basit sorulardı ilk sorular....

bu yarışmayı izlerken

yarışmacı geliyor şurda okudum burda okudum çalıştım şu bu diye anlatıyor da anlatıyor.o kadar çok eğitim almış ki şaşırıyorum bu hayata nasıl sığdırdı nasıl azmetti diye hayran da oluyorum ama ne zaman öyle bir yarışmacı olsa ya ilk soru da yada ilk beş soruda eleniyor.

çoğu sorular genelde kültür ağırlıklı ve yaşanan şeylerle ilgili oluyor tamam sorular bazen bilgi gerektiyor ama daha çok hayat bilgisi gerektiriyor.genelde okumamış hayata karşı tecribesi olanlar daha fazla soru bilip çok para kazanıyorlar.

bunla ilgili bir film vardı aklıma o geldi oskar dahi almıştı.

bende fotoğrafa bakıp neden "teyze" denilmiş ona takıldım
kaç yaşında acaba ? Yaş kompleksi yapacağım
:cool:

bana teyze teyze mi diyeceklerrrr :KK61:
ne kaldı şurada 49a .gencecik kadına teyze demişler zaten ayıpladım
:KK48:

ay çocuklar bana çoktan demeye başlamıştı, nerden teyzen oluyorum ben senin diye elimi belime koyarmışım:KK48::KK48:

ama haberciler ve sunucular bu konuda best of.. bakıyorum gezi/yemek programlarına sunucu kadın/adam, kendi yaşındakilere anne,teyze,amca falan diyor, yuh diyorum ya, bari bacım, kardeşim falan de de çam devirme:KK53::KK53:

ay çocuklar bana çoktan demeye başlamıştı, nerden teyzen oluyorum ben senin diye elimi belime koyarmışım:KK48::KK48:

ama haberciler ve sunucular bu konuda best of.. bakıyorum gezi/yemek programlarına sunucu kadın/adam, kendi yaşındakilere anne,teyze,amca falan diyor, yuh diyorum ya, bari bacım, kardeşim falan de de çam devirme:KK53::KK53:

esnafların en çok kullandığı laf "buyur ablacım" hani ben amca bu ne kadar diye soracağım adamlar abla diyor.Amaç dünya ahiret bacımsın :KK48: bu şekilde yakınlık kuruyor ,mesafe anlayışları bu şekilde.

Bilerek yapıyorlar. Yani ben de bu yarışmaya başvurdum vakti zamanında ama ne ses var ne seda. Ve başvuran kişiler önceden belirleniyor. Mesela beni mülakata dahi çağırsalar formalite. Hep kendi belirledikleri kişiler ve ayrıca duyduğumda şok olmuştum bu yarışma gerçekten para dağıtmıyormuş. Uzun araştırmalarım sonucunda bunu bulmuştum ve tamamen tv dünyasına olan ilgim bitti. Hiçbir şekilde izlemiyorum...

bi şu var ki, bakımlı lüks giyimli botokslu olsa emsal hanım derlerdi, ama böyle emsal teyze, ye kürküm ye:KK53::KK53:

harbıden bır de olayı hanı dramalaştırır gıbı emsal teyze şok şok şok demedıklerı kalmıs
kadın annemden genc acıkcası nıye teyze ıse
hakıkaten ye kurkum ye

gerçekten böyle kadınları görünce helal olsun diyorum. gerçekten helal olsun emsal teyzecim. kadınlar neyi yapamaz neyi beceremez ? kadınların yapamayacağı hiç bir şey yoktur okumuş kadın yapar okumamış kadın yapamaz diye birşey de yok kadın kadındır ve kadın özgürdür ve herşeyi yapar.

İzlemiştim. Jokeri kalmadı diye hatırlıyorum.

Umarım 60.000 i de alır gitme rezil olursun diyenlere inat. :KK51:

o kendini birşey sanıp 2 üniversite bitirdim deyipte 2. soruda elenenlere kapak olsun:KK53:

bravo emsal teyze

iyi emsal teşkil ettin

Bilerek yapıyorlar. Yani ben de bu yarışmaya başvurdum vakti zamanında ama ne ses var ne seda. Ve başvuran kişiler önceden belirleniyor. Mesela beni mülakata dahi çağırsalar formalite. Hep kendi belirledikleri kişiler ve ayrıca duyduğumda şok olmuştum bu yarışma gerçekten para dağıtmıyormuş. Uzun araştırmalarım sonucunda bunu bulmuştum ve tamamen tv dünyasına olan ilgim bitti. Hiçbir şekilde izlemiyorum...

canım benim arkadaşım tamamen gırgırına başvuru yaptı çağırdılar ve katıldı yarışmaya. parasını da aldı.
sen yine de eksik etme başvurularını olur mu olur

canım benim arkadaşım tamamen gırgırına başvuru yaptı çağırdılar ve katıldı yarışmaya. parasını da aldı.
sen yine de eksik etme başvurularını olur mu olur

Aaa oyle mi? O zaman yalan haber yaymislar :-) hayirlisi belki bir gun cagirirlar eheheh

30 bini aldı gitti akıllılık etti, hiç bilmediği bi soruda macera yapmadı

X