Emre Aydın(Haydi Türkiye)

kriegerin

benim can oğlum
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
8.514
11
arkadaşlar
forumun en aktif kısmı olduğu için burada açtım konuyu.haydi türkiye olarak emreyi destekleyelim

Avrupa'nın en görkemli müzik organizasyonu olarak gösterilen MTV Avrupa Müzik Ödüllerinde Türkiye'yi Emre Aydın temsil ediyor. Avrupa'nın en sevilen sanatçısı kategorisinde yarışan emreaydın an itibariyle Avrupa'nın önemli sanatçılarını geride bırakarak oylamayı birinci sürdürüyor. Ülkemizin yarışmayı birinci olarak tamamlaması için aşağıdaki linklerden 3 Kasım'a kadar oy verilmesi gerekiyor. Dilediğiniz kadar oy gönderebileceğiniz yarışmada her ülkeden gelen puanlar çok önemli olduğundan aşağıdaki ülkelerden mümkün olduğunca oy verirseniz emreaydın'ın bu ödülü kazanmasında pay sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden birine tıkladığınızda dil ne olursa olsun açılacak olan sanatçı listesini en aşağı indirirseniz en alttan ikinci sırada emre aydın - turkey yazısını göreceksiniz. Ona bir kere tıklayıp Vote / Oy ver butonuna tıklayıp oy gönderebilirsiniz. Bunu dilediğiniz kadar yapabildiğinizi ve ne kadar çok oy gönderirseniz şansımızı o kadar çok arttıracağınızı unutmayın !
(www.emreaydin.org)

http://www.emreaydin.org/ema.html

Canım benim bu konuyu açtığın için duyarlılığın sana çok teşekkür ederim . inşallah herkes senin gibi duyarlıdır ve oy kullanır.
Ben kullandım oyumu
Haydi kızlar hep beraber emre aydını desdekleyelim

kullandım. zaten emre aydın,en sevdiğim sanatçıdır. şarkılarına bayılıyorum. sesi çok farklı... herkesde rastlanmayan bir ses..inşallah 1 ci görürüz onu. herkesi oy vermeye davet ediyorum...teşekkürler canım,bize haber verdiğin için.......................................

ben de oy kullandım, zaten ses,ne, şarkı sözlerine bayılıyorum 6. cadde zamanından beri.

Ben hemen kullandım..:lepi:
Emre Aydın'ı çok çok severim zaten:asigim:
Çok teşekkürler Sönmezcim,bizimle paylaştığın içina.s.

Bende oyumu gönderdim.Akşam Beyazın programındaydı fena uğraştı çocukla,ama çok severek dinlediğim şahane şarkıları var.
Umarım birinciliği bırakmaz elinden..:hooray:

oylarimi kullandim hadi kizlar daha duyarli olalim ulkemiz birinci olsun..herkes oy kullansin hadi...

kızlar bende gönderdim de aynı ıp'den kullanabildiğimiz kadar kullanıyoruz
böyle birinci seçilmesi biraz tuhaf değl mi

herkes atar oy diğer ülkeler içinde gecerli tabi

X