Göz Makyajı Emily göz kalemi kullanıp memnun kalan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
8.451
40
bazı kozmetik ürünlerimi aldığım parfümeri de emily göz kalemi gördüm bi kaç da duyum almıştım o marka kalemler iyi oluyor diye
çok güzel renkleri var dı ama almakla almamak arasında kararsız kaldım fiyatı çok ucuz du çünkü
neyse işte hanımlar emily göz kalemlerinden kullanıp memnun kalanlar var mı?

kalıcıdır cnm yumusak bir kalem ben memnundum ama ben suan flormarın gozkalemini kullanıyorum cok guzel onuda tavsiye ederim sana

Bu marka doğal veya bitkisel mi bilmiyorum daha doğrusu hiç bilmiyorum. Umarım size yardımcı olabilecek birileri vardır mutlaka. Ben iki yıldır o kadar uzaklaşmışım ki tüm markalardan her bir şeyi artık tek bir şirketten kullandığım için, inanın sürekli kullanılanlar ve eğer bu yeniyse ben eski bilinenlerin dahi son durumları hakkında hiç bir bilgim ve fikrim olmadığı için sadece kullandığım şeylerde tavsiyem olabilir ancak onu da burada reklam olur diye yazamıyorum. Eminim herkes bir gün en sağlıklı en doğal en ekonomik ve en mükemmel sonuçları olan ürünlere ulaşır.

kalıcıdır cnm yumusak bir kalem ben memnundum ama ben suan flormarın gozkalemini kullanıyorum cok guzel onuda tavsiye ederim sana

bende flormar kullanıyorum şuanda flormar ultra black eyeliner kalem ama o da çok yumuşak memnunumda kalıcı değil fazla göz iç kısmına sürünce ama eyeliner gibi göz kapağına sürersen kalıcı tabi

bende flormar kullanıyorum şuanda flormar ultra black eyeliner kalem ama o da çok yumuşak memnunumda kalıcı değil fazla göz iç kısmına sürünce ama eyeliner gibi göz kapağına sürersen kalıcı tabi

emiliyden de flormardan daha ustun bir kalıcılık bekleme oyle diyim sana :)) bak benimde gozumun icinde cok uzun sure kalmaz kalem ama soyle yapıyorum ben gozumun alt kısmına dipliner surerim kalıcılıgı fazla cunku ic kısmada kalem cekerim boyle olunca hem daha koyu duruyor hem goz icindeki aksa bile alt kısımdaki kalıyor

emiliyden de flormardan daha ustun bir kalıcılık bekleme oyle diyim sana :)) bak benimde gozumun icinde cok uzun sure kalmaz kalem ama soyle yapıyorum ben gozumun alt kısmına dipliner surerim kalıcılıgı fazla cunku ic kısmada kalem cekerim boyle olunca hem daha koyu duruyor hem goz icindeki aksa bile alt kısımdaki kalıyor

aa mantıklı aslında ama dipliner nasıl sürücem alt kirpik diplerime heryerime bulaşır beceremem gibi:KK30:
bu arada emilyden kalıcılık beklemiyorum kız ben yani o kadar ucuz ya yumuşak mı idare eder mi güzel renkleri var çok kullanan var mı zararsız mı gibisinden merak ettim yani:KK33:

aa mantıklı aslında ama dipliner nasıl sürücem alt kirpik diplerime heryerime bulaşır beceremem gibi:KK30:
bu arada emilyden kalıcılık beklemiyorum kız ben yani o kadar ucuz ya yumuşak mı idare eder mi güzel renkleri var çok kullanan var mı zararsız mı gibisinden merak ettim yani:KK33:

diplinerın ucu sert ve ince olur zaten boyle ucundan hafifce surersin kolay oluyor

diplinerın ucu sert ve ince olur zaten boyle ucundan hafifce surersin kolay oluyor

diplenir kullandım zaten daha önce lancome du ve çok koyu siyahdı ama üst kirpiklerime kullanıyordum hatta ben diplenirle öğrendim eyeliner çekmeyi yani daha kolay oluyor diplenir ı çekmek kalın oluyor:KK1:

diplenir kullandım zaten daha önce lancome du ve çok koyu siyahdı ama üst kirpiklerime kullanıyordum hatta ben diplenirle öğrendim eyeliner çekmeyi yani daha kolay oluyor diplenir ı çekmek kalın oluyor:KK1:

bend eyeliner kullanamam ya :KK9: ama fırcayla suruyorum oda iyi oluyor

önceden emily kalemlerini çok beğenirdim iyidi yani ama artık kullanmıyorum çünkü uçları açılırken kırılıyo ve yumuşacık hamur gibi oluyo düzgün durmuyo çizmek zor oluyor yani tavsiye etmem

ben 3 senedir kullanıyorum emily kalemi.. çokta memnunum.. benim gözlerim pek kalem tutmaz hemen akar ama emily daha uzun kalıyo fazla akmıyo.. yumuşak, gözü acıtmıyo.. ama evet çabuk kırılıyo açarken, ama ben kendimce taktik buldum kırmadan açıyorum küçülene kadar da kullanıyorum..

bend eyeliner kullanamam ya :KK9: ama fırcayla suruyorum oda iyi oluyor

flormarın art liner ı var birde benim kullandığım mükemmel ya tavsiye ederim onu bak sana o rahat sürülüyor işte ve ok parlak koyu bir siyah yalnız flormar eyeliner pen i asla almayın derim iğrençç ya verdiğim paraya acıdığım bir ürün kendisi:KK19:

önceden emily kalemlerini çok beğenirdim iyidi yani ama artık kullanmıyorum çünkü uçları açılırken kırılıyo ve yumuşacık hamur gibi oluyo düzgün durmuyo çizmek zor oluyor yani tavsiye etmem

kızzzz avatarından korktum haaa:KK53::KK1::18:
aa açılmıyo mu düzgün sağol canım tavsiyen için genede:KK16:

ben 3 senedir kullanıyorum emily kalemi.. çokta memnunum.. benim gözlerim pek kalem tutmaz hemen akar ama emily daha uzun kalıyo fazla akmıyo.. yumuşak, gözü acıtmıyo.. ama evet çabuk kırılıyo açarken, ama ben kendimce taktik buldum kırmadan açıyorum küçülene kadar da kullanıyorum..

canım benim sağol fikirlerin için uzun kalıyor demek ki bak alasım geldi şimdi ee peki o açma yöntemin nasıl bileyimde denerim yani alırsam:26::KK24:

ben hiç memnun kalmadım benim gözlerimde hiçbir kalem akmazdı. bu kalemi gözüme sürdüğümde kısa süre sonra bütün gözüme yayılıyodu
göz kapağıma bulaşıyodu sürekli. ben hiçmi hiç memnun kalmadım valla :KK19:

walla ben iki üç ay önce bir liraya almıştım...sanki kurşun kalem alıyorum :)) walla o fiyata bence gayet iyi :))

walla ben iki üç ay önce bir liraya almıştım...sanki kurşun kalem alıyorum :)) walla o fiyata bence gayet iyi :))

işte bende fiyatı çok ucuz bir deövgüler duyunca bi kaç tane elime alıp alıp bıraktım muallakta kaldım parfümeride
fiatına göre performansı iyi diyorsun yani :KK31:

işte bende fiyatı çok ucuz bir deövgüler duyunca bi kaç tane elime alıp alıp bıraktım muallakta kaldım parfümeride
fiatına göre performansı iyi diyorsun yani :KK31:

canım ben şöyle yapıyorum...mesela siyah göz kalemi yani sürme benim için çok önemli..akınca falan sanki bağımlılar gibi gözüküyor gözlerinin altı...o yüzden siyah kalemimi çok kaliteli alıyorum... 20-30 lira arasında verdiğim oluyor... ama renklilere gelince siyah kadar önemsemiyorum ve akınca da çok kötü gözükmüyor siyah kadar... o yüzden mesela emily aldın 3-4 tane...mavi ve yeşilin tonlarından...düşünsene 1 liraydı :)) ve gayette idare ediyor bence... istersen çantanda taşı bir kaç kez tazelersin gün içinde...çünkü ister istemez biraz kayboluyor...ama bence denemeye değer:))

X