Bebek Beslenmesi EMERKEN ANNEYE VURAN BEBEK

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Daybuke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
2
0
27
2 Ay 12 günlük bi kızım var. Uykularımız o kadar düzensiz ki ayın 12sinden beri toplasan 20 saat uyumamışımdır bile. Gece uykularımız yok, gündüz uyuyo 15 dk sonra uyanıyo. Bütün gün böyle geçiyo gece zaten hiç uyumuyo. Uyumadığı zaman meme ağzında oluyo,sürekli emmek istiyo. Ama bazen emerken ikidebir göğsümü ağzına alıp çıkartıyo bide bana vuruyo ağlayarak. Sütüm mü yetmiyo diye düşünüyorum ama sütüm çok akıyo. Deli olucam artık.. Yardım edin lütfen

günaydın canım
hiç telaş etme sütün yetiyordur
benim kız da böyleydi
aynen memede uyurdu hep agzında olsun isterdi
vurma refleks canım
dr gittik ve cocugun birşeyi yok sizle daga geçiyor demişti :)
ağladıkça herşey istediği gibi oluyor bunu öğrendi
emerken pozisyonundan ya da konuşmandan bile rahatsız olsa tepki veriyor demişti

günaydın canım
hiç telaş etme sütün yetiyordur
benim kız da böyleydi
aynen memede uyurdu hep agzında olsun isterdi
vurma refleks canım
dr gittik ve cocugun birşeyi yok sizle daga geçiyor demişti :)
ağladıkça herşey istediği gibi oluyor bunu öğrendi
emerken pozisyonundan ya da konuşmandan bile rahatsız olsa tepki veriyor demişti
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız Peki bu uyku sorununa nasıl çare bulucam. Çok bitkin ve yorgunum günlerdir.

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız Peki bu uyku sorununa nasıl çare bulucam. Çok bitkin ve yorgunum günlerdir.

haklısınız
çocuk büyütmek meşakatli ama güzel bir iş
ona ben de çözüm bulamadım ama dengeli beslenin ve cocugunuzun uyku düzenini oluşturmaya çalışın

dr umuz bana şöyle birşey önermişti
cocuga gece ve gündüz kavramını öğretmek

akşam mutlaka karanlıgı öğretin
ben fon perde almıştım kapatınca artık karanlık oldugunda herkesin uyudugu gerçeğini algılamaya başlamıştı

sabahın ilk ışıklarıyla uyanıyordu ama en azından gece uyuyordu

2 Ay 12 günlük bi kızım var. Uykularımız o kadar düzensiz ki ayın 12sinden beri toplasan 20 saat uyumamışımdır bile. Gece uykularımız yok, gündüz uyuyo 15 dk sonra uyanıyo. Bütün gün böyle geçiyo gece zaten hiç uyumuyo. Uyumadığı zaman meme ağzında oluyo,sürekli emmek istiyo. Ama bazen emerken ikidebir göğsümü ağzına alıp çıkartıyo bide bana vuruyo ağlayarak. Sütüm mü yetmiyo diye düşünüyorum ama sütüm çok akıyo. Deli olucam artık.. Yardım edin lütfen
Benim kızım da aynı hala vuruyor emerken :) gozu kapalı ama eli kolu durmuyor. Emzik veriyor musun? Emmeyi bitirdiğine emin olduktan sonra emzik vermeyi dene istersen.

merhaba,
Instagramdan baldan anne diye bir hesap var. çok kişiye faydaı olmus uyutma yöntemleri için. bi göz at derim. Allah kolaylık versin inşAllah..

X