Göz Makyajı Emektar 'Arko krem'i far bazı olarak kullanıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
canlarımolumunekankayizsmile far bazı olmayan arkadaşlarımız var...
bende onları düşünürek kendimce bir çözüm buldumhihoyyytçözümün adı ARKO KREM!

arko kremi bir miktar gözkapağımıza yediriyoruz,ardından farımızı sürüyoruz..ama arko yağlı krem kullanılması önemle rica olunur..çünkü....
yağlı bir yapıya sahip olduğu için farın yoğunluğunu arttırıyo.

denemesini yaptığım far cecile 410 numara...fiyatı 15 tl
hem krem hemde bazı çektim karışıklık olmasın...

resimler benden gözlemlemesi sizden:hulya:

güzel fikir kaydirigubbakcemile5 ben küçükken ablam arko kremi fondoten bitince onun yerine kullanırdı. pudra yüzüne kalıp gibi yapışıyodu valla kaydirigubbakcemile3

aaaa süper olmuşş,çook teşekkürler Tanrıçaalkisalkisalkis
teşekkür ederim sonbaharcımopuyorumnanaktan
umarım işinize yararkaydirigubbakcemile5

güzel fikir kaydirigubbakcemile5 ben küçükken ablam arko kremi fondoten bitince onun yerine kullanırdı. pudra yüzüne kalıp gibi yapışıyodu valla kaydirigubbakcemile3

saol canımopuyorumnanaktan
yüzüme kullanmadım,zaten karma cildim var.sivilceye müsait..
ama ablanın formülünü kuru ciltli arkadaşlar uygulayabilir tabi:)

tekrar çok teşkür canım işime yaricak:ecrin_bebek:
ama nerde okuduğmu hatrlamıyorum bu forumda olablir yağlı krem filan sürmeyn gözünzn üstüne altına gibi bişiler diyolardıbilmiyorumkismile

burda arko kremi görünce gittim annemin doğal diye aldığı göz altı kayısı kremini denedim, bu da cidden far bazı gibi oluyo ve de göz için üretilmiş doğal bi ürün, hem de ucuz, aktarlardan 10 tlye alabilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
tekrar çok teşkür canım işime yaricak:ecrin_bebek:
ama nerde okuduğmu hatrlamıyorum bu forumda olablir yağlı krem filan sürmeyn gözünzn üstüne altına gibi bişiler diyolardıbilmiyorumkismile
göz altına bende tavsiye etmem canım
ama göz üstüne makyaj öncesi baz olarak,az miktarda sürülmesinde sakınca yokkaydirigubbakcemile5

hmm harika bi fikir deneyecegim..
dene hayatımolumunekankayizsmile
göze bi zararı var mı peki, tabi olsaydı tavsiye etmezdin ama ne bilim:))
canım:)
hiç bir zararı yok,bende görmedim zararını.için rahat olsun

canım olabilir neden olmasın..güzel düşünmüşsünkaydirigubbakcemile5

tanrıça bişi sorcam far bazım var beyunun ama memnun değilim
bi süre sonra göz kapağında topaklanmalar çizgi çizgi bi
görüntü oluyo cilt tipimin yağlı olmasından kaynaklı diye düşünüyorum
e şimdi arko da yağlı o zaman far yağlı tende rengi iyi veriyosa ben far bazını
ne akla mantığa kullanıyorum ya da far bazından çok mu şey bekliyorum

ya yıllar önce bir kadın dergisinin makyaj çekimlerinin açıklamasında makyöz " bu çekimde farla birlikte vazelinde uygulanmıştır modele" diye belirtmişti. ben de o gazla önce far sonra vazelini uyguladım ama ya elimin ayarı müthiş ya da makyöz resmen kafa bulmuş gözüm panda gibi olmuştu.
arko krem umarım ben hüsrana uğratmaz...öneri için teşekkürler

süperrrrrrrrrrolumunekankayizsmileteşekkürler a.s.
Şenizopuyorumnanaktan
beklentinizi bilememboshayallersmile
ama şöyle söyliyim..ben kalıp gibi sürülsün demiyorum..minicik bir miktarda göz kapağına yedirilicek
el ile dokununca vıcık vıcık krem hissi gelmiyecek..bu arkoda olur,göz kremide olur..
bazı olmayanlara özellikli önerimdi bu.ayrıca makyaj bazından memnun kalmayan çoğu yakınım,bu uygulamadan daha çok verim aldıklarını söylüyolarboshayallersmile

derindeniz,baştanda dediğim gibi,çok çok ufak bir miktarda yediriyoruz göz kapağımıza
dokununca krem hissi olmasın vıcık vıcık..
eğer o his olursa panda olman kaçılınmaz:)
umarım memnun kalırsınkaydirigubbakcemile5

denedim sanırım olmadı far aktı sanki cilt cizgilerinin aralarında birikti gibi oldu neden acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…