Anket emeklılık

emeklılık

• Ankete Katılan
    8
  • Anket Kapalı .

kurxsxova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
5
0
calısırken emeklılık hayalımdı .ama ev hanımlıgı bana daha zor geldı .sımdıden sıkılmaya basladım.butun gun evde gunlere gıtmekten hıc hoşlanmıyorum.bılgısayar alarak ınternet yolu ıle dunyaya kapımı acmaya karar verdım.önce tüm aile karşı cıktı.ama vaktimin buyuk kısmını basında gecırdıgımı görünce bana hak verdıler.evet emeklılık guzel olacak galıba.bu kücük alet hayatımı değiştireceğe benziyor.

çalişmak tabiki kendi parami kazanmak hoşuma gidiyor ama bi tarafimda keşke çalişma saatlerim daha az olsaydi diyor evimide özlüyorum:eek:

bekarken çalışan evlendikten sonra ev hanımı olan biri olarak her zaman çalışmaktan yanayım...

Evde oturmayı tercih ederim. Çalışmak hayalimdi ama çalışan arkadaşlarımın halini gördükten sonra bir kadın için hem ev işi hem de çalışmak çok ağır oluyor diye düşünüyorum. Garibim çocuğuna bile zaman ayıramıyor. Hayatı yorulmak ve yavrusunu özlemekle geçiyor. :bbo: Annesi bakıyor oğluna da... Bence en zor meslek zaten kadın olmak... Hem kadın olup hem çalışmak daha da zor... Bir kadın bu kadar şeyle nasıl başaçıkabilir ki! Ama yapanlar var, ne diyim Allah yardımcıları olsun... fisfisfis Ama bana göre değil..:1no2:

Kesinlikle çalışmak,çalışmak,çalışmak...İnsanın kendi parasını kazanması müthiş bir duygu...:1closedeyes:

X