Emek İster .....

figo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2007
275
2
Sevgi güzellik ister
Güzellik emek ister
Güzellik tende değil
Yürekte ateş ister……….

Emek isteyen her şeyden elimi ayağımızı çektik son zamanlarda unutulduk unuttuk geçmişe dönmeyi hayal etmeyi aksattık..

İşimiz dünyamız oldu vaktimizi kendimize çevremize değil ofise ayırmayı kesemedik bir türlü..özlediklerimizi hatırlayana kadar yaşlanır olduk.. şöyle dalga sesleri duymayalı kulaklarımız paslandı ağzımıza aldığız küfürler sevda sözcüklerini sildi…

Saygıyı yitirdik en önemlisi öyle büyük bir değer ki saygı, o gidince geride pekte bir şey kalmadı yazık ki…

Ne olursa olsun hayat çekilmez hale de gelse yetiştiremediğimiz bir dünya dolusu işimizde olsa yaşamın ne kadar güzel olduğunu hatırlayıp yinede tebessümümüzü kaybetmedik..

Yüzümüzde yer eden çizgilerin güldüğünüzde kaybolması dileğiyle..

Sevgiyle kalın…

iyiki sizler varsınız.hatırlatan duygulu sözleri buraya taşıyan
hayatıma renk geldi.kelimelerle tarifi imkansız bir hoşluk var gönlümde
sağolasın figom sağolasın...

Figom o kadar güzel anlatmissin ki söyleyecek ekleyecek söz bulamiyorum,zamaninda ufacicik güzelliklerle mutlu olan bizler bugün bazi güzellikleri görmemekte mutlu olmayi bilmemektede israr ediyoruz.sevgiyle kal...

yeşilim varol sen emi hep hayatımda...

yağmur teşekkür ederim canım...

dostum, sende sevgiyle kal hep, artsın eksilmesin yüreğindeki güzellikler, dostlar hatırlatır, yoluna ışık olur, dostışığın için teşekkü ederim, bir vesileyle daha....

dostum, sende sevgiyle kal hep, artsın eksilmesin yüreğindeki güzellikler, dostlar hatırlatır, yoluna ışık olur, dostışığın için teşekkü ederim, bir vesileyle daha....

sana hep kalbim diyorum ya gerçekten bir okadar içten söylüyorum can dostum benim..

figocum harikasın arkadaşım hep tebessüm içinde güzel günler diliyorum canım arkadaşlarıma

figom sana buradan ulasabilecegimi düsündügüm icin buraya yaziyorum;ben senin ve deryalimin kösesine giris yapamiyorum,neden ve nicin yapamiyorum anlamadim...Diger arkadaslarin köseleri aciliyor,ama nedense sizinki acilmiyor.

figocum ne güzel bir konu açmışsın...ilkay akkaya da çok güzel yorumlamıştır bu şarkıyı...bu hayatta zaten emek olmadan ne olabilir ki!!!
eline sağlık...tüm iyi dileklerin için:1yes2:

mihrace varol canım arkadaşım ..

yağmurcum yarın konuyla ilgileneceğim söylediğin iyi oldu sağol canım..

minerwacım yazıma ilkay akkayanın sesiyle başlamak isterdim aslında çok severim kendisini ve sesini.. zaman zaman hastanelerde sesinin yayınlanmasının hastaları biraz olsun rahatlatacağını düşünmüşümdür..:) bilinmez bir şekilde tebessümü yitirmek üzere olduğumuzu gördüm bir gün ve bu yazımı yazdım.. Bir sabah güne yüzünüz gülerek başlarsanız hemen karşınızda ki de gülüyor ne mutlu değil mi...

Haydi yeni güne başladık az önce sabah tüm dostlar güne tebessümle başlayalım ve ev halkından en az birini öpüp sevdiğimizi söyleyelim var mısınız?

ben uyuyan halacığımı öptüm figo sanada hayırlı geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…