Emeğe saygısızlık!!!!!!!!!

merhaba arkadaşlar
bahsi geçen blog bana aittir
daha 10-15 günlük olan ve ilk denemem olan bloğumdaki tatsızlıklardan dolayı bahsi geçen arkadaşların hepsinden özür diliyorum
ben bloğumu hobi ,eğlence amaçlı bi arkadaşın tavsiyesi üzerine açmıştım
vakit buldukça açtığım kategorilere kendimce faydalı gördüğüm bilgileri ekliyordum
takii düne kadar
düne kadar diyorum çünki dünki tatsızlıklar sizi üzdüğü kadar benide çok üzdü
hayatımda ilk kez kendimi ağır bir suçla yargılanmış bir zanlı gibi hissettim
gelgelelim bahsi geçen tatsızlığın sebebine
dediğim gibi yeni olan bloğum a vakit buldukça birşeyler eklemeye çalışıyordum
arkadaşlarımdan biri bloğumda örgüye fazla yer vermediğimi dğeişik bişeyler eklesene demesi üzerine bende vaktim olmuyor fırsat buldukça ekleyeceğim birşeyler demiştim-oda ben sana bende olan bazı örgü modellerini sana göndereyim sen yayınla
bende netten alıntı olmasın dedim,eğer alıntı isede ben genelde bağlantımda olan sitedeki örgülerin tariflerini yayınlıyorum dedim,kendisi yok hayır alıntı bir model dğeil bana ait dedi ,ben nerden bilecektim üstünde herhangi bir amblem yok bişey yok bu siteye ait olacağı....
neyse bloğa girer girmez sizlerin msj ını görünce şookkk oldum ,ve hemen arkadaşı aradım kendisi yok cnm bana ait ,birileri kafa buluyodur senle dedi ...ben hemen ilgili yazıları sildim sizin uyarınız üzere..
sonrada arkadaşıma çok sinirlendim çookkkk,ve adımın böyle şeylere karışmış olmasından büyük bir üzüntü duyduğumdan bloğumu tamamen iptal etme düşüncesi geldi vede ettim ,ilerleyen günlerde yayından kalkacak tamamen
.....
hepinizin tepkisini çok iyi anlıyor ve aynı şeylerle ben karşılaşmış olsaidim aynı tepkiyi bende verirdim emin olun ,yanlız bi hata yapıldı ,uyardınız bende anında düzeltmemi yaptığım halde yinelenen kırıcı sözler telafuz edilmiş
neyse önemli değil,ben nasıl böyle bi durumdan büyük üzüntü duymakta isem sizlerinde üzüntüsüne veriyorum
"""""""""""""""""""""""""
bahsettiğiniz gibi korkmuş yada emeğe saygısızlık göstermiş olsa idim şuan burda bunları yazmazdım
blogta yayınlanan konu başlıklarını aratarak buldum bu siteyi
bahsettiğiniz gibi sohpet kutusunda forum adresine hiç dikkat etmmeiştim o anki sinirle...
hepinize sevgiler

hepte arkadaşlar yakar zaten. peki bunların arkadaşınından alıntı olduğunu belirtmişmiydiniz ? reklamın iyisi kötüsü olmazmış. bu sayede blogunuzun reklamı oldu işte..
arkadaşlar burdaki el emeklerinin çalınmasını bırakın bir site varki birebir bütün konuları kopyalanıyor sadece el emeği değil kıl tüy ne kadar konu vrsa günlülk olarak kopyalayıp yayınlıyor abla. ben bu konuyu site yönetiminede bildirdim malesef bişey yapılamıyor tabi. gereksiz yere reklamı olmasın ilgi görmesin diye kopyacı sitenin adını vermeyeceğim bile...
ben arkadaşlarıma maille kızımın resmini bile göndersem imzasız göndermiyorum nolur nolmaz diye :))

Son düzenleme:
arzucum bende aynen senin gibi duşunuyorum... daha öncede belirttiğim gibi amacım bayana burada bu konuyu okutmak ve arkadaşlarımızı uyarmaktı... amacına ulaştığına sevindim... sonuçta kişi kendi ayıbıyla kalır

geri döndüğün için teşekkürler....
neyse bloğa girer girmez sizlerin msj ını görünce şookkk oldum ,ve hemen arkadaşı aradım kendisi yok cnm bana ait ,birileri kafa buluyodur senle dedi ...ben hemen ilgili yazıları sildim sizin uyarınız üzere..

arkadaşınız bana aittir diyerek gerçekten sizi kandırmış...yaptıklarım evde ...bence arkadaş seçiminize dikkat edin....

bende bundan sonra asla imzasız foto göndermeyeceğim.. daha önce imza atamıyordum .. bu vesileyle öğrendim....tatsız oldu ama ..bir müsibet bin nasihata bedelmiş... atalar doğru sölemiş...:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
İnsanlar neden başkasına ait hele el emeklerini ben yaptım diyerek gösterirler
Çok ilginç.

evt aslında çok haklısınız emege saygı kesinlikle ama bende bilmiyorum mesele üzerine imza atma olayını yani kazenin dedigine katılıyorum çok güzel olur bencede

ayyy bu kadar saygısızlık olmaz yaa egerki hoşuna gittiyse al yap tak takıştır giyin ama ne kadar ayıptır başka sitelere koyulması bir tür hırsızlık bu yaa utanmıyorlar bide.

ayyy bu kadar saygısızlık olmaz yaa egerki hoşuna gittiyse al yap tak takıştır giyin ama ne kadar ayıptır başka sitelere koyulması bir tür hırsızlık bu yaa utanmıyorlar bide.

ewet tatlım birde ne var biliyormusun ... kız arkadaşından almış sözüm ona....sora durumu bizden öğrenince arkadaşını aramış .. arkadaşı ona hayır bu nemim modelim .. biri sende kafa bulmuş demiş.. yaa birde modeli sahipleniyorlar... model neyse yapılan işi sahiplenmiş.. yazdığım tarifi bile.....-tatlicadiarzu-

evt aslında çok haklısınız emege saygı kesinlikle ama bende bilmiyorum mesele üzerine imza atma olayını yani kazenin dedigine katılıyorum çok güzel olur bencede

ben bu olaydan sonra öğrendim tatlım.:1closedeyes:...umarım birdaha yaşanmaz bu tip olaylar...:çok üzgünüm:

hürrem sanırım bende ögrensem iyi olacak
bencede umarım yaşanmaz

arkakadaşlar acemice bir deneme olarak kötü tecrübe oldu benim için
sık sık girip burayı takip etme imkanım yok benim
gerekli düzeltme ,özür ,hatta bloğumun kapanması isteği talebinde bulunduğumu belirttim sizlere
duyarlı biri olmasaydım gelip sizden ne özür dilerdim nede bu söylediklerimi yapardım

utanmıyorlar ,reklam yapılıyor gibi sözcükler kullanılmış
tanımadığınız biri için kırıcı sözler kullanmayın
lütfen sizde saygılı olunuz
............
uyarı yerini bulmuş ve gerekli özür dilenmiştir
uzatmanın bir anlamı yok
lütfen şahsım adına artık yorum yapmayınız
buda benim son yorumumdu vesselammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…