Emeğe saygısızlık!!!!!!!!!

bencede yanlıs bir davranıs daha dikkatli olmak gerekiyo bence emeğe saygı lütfennn

Hurremcim aşkım ne demek ya.. iyiki karşıma çıkmış hem ben görmeseydim KK dan başka bir arkadaş karşılaşsaydı aynı şeyi yapardı eminim..nede olsa olan olmuş diyemez hiç kimse. emeğe saygısı olmayanlar için bundan sonra daha dikkatli olalım.

: )
bundan böyle bana üzerine imza eklenmesini istediğiniz fotograflarınızın adresini verin ben imzalarınızı atayım. Bir deyelim bakalım ne yapacaklar bundan sonra : )

ilgilendiğin için çok teşekkürler....:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
bahsi geçen arkadaş yanlışları düzelttiğine dair mesaj yazmış arkadaşlar...
bi bakın isterseniz..

emege böylesi bir saygisizlik yapanida görmemistim dogrusu:enbuyukkk:
bende tepkimi vericem birazdan!!!ne büyük ayipklava:

evet silmis,
ama böyle kacmakla olmuyor bence buraya cikip özür dilemeliydi

ben o arkadaşın burda bu konuyu okuduğuna inanıyorum hayatım

Yeni mesaj yok
21 Oca 09, 17:03
Sersoy: tşk
21 Oca 09, 17:01
hülya: uyardım sersoy ,tamam sorun giderildi
21 Oca 09, 16:57
Sersoy: lutfen aldığın arkadaşıda uyar
21 Oca 09, 16:51
hülya: arkadaşlar yanlışlar düzletildi ,bende bi arkadaştan almıştım özür dilerim ,elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ,uyarınz için tşk

gerçekten çok ayıp. yapılan bu hareketi kınıyorum..emeğe saygı ,benim için en önemli erdemlerden biridir.....................

hürremcim paintte yazabilirsin bence o yaptığın olmamış orayı kırpabilir yaptığın şeyin tam ortasına atmalısın imanı tatlım

a.s.
hürremcim paintte yazabilirsin bence o yaptığın olmamış orayı kırpabilir yaptığın şeyin tam ortasına atmalısın imanı tatlım

tam ortasına yapacağım bundan sonra ... bakalım denicem hemen ....olmuşmu bana yazarsınız ... uyarın için teşekkürler...a.s.

bu topiği okudumu diyorsun sersoyum..CADIARZU nası ya .. bu topikten nası haberi oldu peki...:uhm:

Son düzenleme:
canım sohbet kutusuna buranın linkini vermiştim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…