Embriyo transferi olduğunuz gün ağrınız oldu mu?

aquariuswoman

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
63
25
Ben bugün 5. Gün embriyo transferi oldum. Daha önceden bir başarısız bir de biyokimyasal denemem oldu. Bu sefer de yine tek embriyo koyulmasını istedim. Farklı olarak embriyo glue kullanıldı sadece. 31 yaşındayım, eşimde sperm azlığı olduğu için normal yoldan çocuğumuz olamaz. Bu sefer tutar diye umut ediyorum. Bakalım sonuç ne olacak.

Şu an diz kapaklarım, ayak bileklerim ve bacaklarımın arkası çok ağrıyor. Niye bilmiyorum. Ben adet olduğumda da belim karnım ağrımaz, hep bu bahsettiğim yerler ağrır. Tutunma belirtisi olduğuna yormak istiyorum. Kendimi öyle inandırıyorum diyelim.

Klinikte bir buçuk saat yattım. Altıma da hasta bezi bağladım. Eve gelince de uyumuşum. Döne döne yatıyorum. Durumları size de yazarım.

Ben bugün 5. Gün embriyo transferi oldum. Daha önceden bir başarısız bir de biyokimyasal denemem oldu. Bu sefer de yine tek embriyo koyulmasını istedim. Farklı olarak embriyo glue kullanıldı sadece. 31 yaşındayım, eşimde sperm azlığı olduğu için normal yoldan çocuğumuz olamaz. Bu sefer tutar diye umut ediyorum. Bakalım sonuç ne olacak.

Şu an diz kapaklarım, ayak bileklerim ve bacaklarımın arkası çok ağrıyor. Niye bilmiyorum. Ben adet olduğumda da belim karnım ağrımaz, hep bu bahsettiğim yerler ağrır. Tutunma belirtisi olduğuna yormak istiyorum. Kendimi öyle inandırıyorum diyelim.

Klinikte bir buçuk saat yattım. Altıma da hasta bezi bağladım. Eve gelince de uyumuşum. Döne döne yatıyorum. Durumları size de yazarım.
Bebeğiniz sağlıkla tutunur inşalla benimde oldu ilk gün değildi sonraki günlerde adet olucam kesin dedim böyle ağrı mı olur diye diğer gün geçti böyle böyle aralıklarla hep devam etti

Benimde ağrım olmuştu normal bence işlemden dolayıda olabilir ilaçlarda yalancı hamilelik belirtisi yapabilir demişti hemşire
Ben sanırım çok hareketsiz kaldığım için bacaklarım dizlerim aşırı ağrıdı. Biraz hareket ettim ertesi gün, şu an ağrım yok. Kan sulandırıcı filan da veriyorlar, kullandığımız ilaçlar derin ven trombozu yapabiliyor. Hareketsiz kalmamak lazım tüp bebekte, ben hata ettim biraz.

Merhaba, ilk günden tutunma belirtileri olması pek olası değil, gebelik belirtileri 5-6.haftadan itibaren başlıyor. Transferde pozisyondan ve ister istemez kendimizi kastığımızdan dolayı vücut ağrıları olabiliyor özellikle ilk iki gün. Şansınız bol olsun, umarım hamilesinizdir ☺️

X