Doğal Saç Bakım Kürleri elveda dökülen çatallanan saçlar kızlar mutlaka okuyunnnnnn:))))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben şu an doğum kontrol hapı mix şampuanı kullanıyorum ne dersiniz kırıp içine döküyomuşsun kırdık döktük sürdük bakalım

bende yapcam bunu saçlarım çok dökülüyodu açıldı kafa derim çare bulamadım hangi hapı kırdın acaba hani iyi geleni gelmeyeni varmıdır diye soruyorum:26: dökülen saçalrım bi geri gelsede kapansa açılan yerler

bence çok fark etmez evde fazladan buldum cerezetta diye bi hap vardı onu kırdım kendikime kıyamadım (ginera) bi de benimkiler draje gibiydi bu toz haline daha kolay geldi sonuçta hepsinin içeriği aynı sayılır ya

söylediğim çayı kullan canım hem dökülme duruyor hemde 6 ay gibi bir sürede dökülen saçların yerine yenileri çıkıyor mutlaka dene ve sabırlı ol sürekli yap yeni yeni saçların çıkıcak görüceksin

ben şu an doğum kontrol hapı mix şampuanı kullanıyorum ne dersiniz kırıp içine döküyomuşsun kırdık döktük sürdük bakalım

Onu bende duydum baya hızlı uzatıyormuş. Ama hepsi birden yüklenmiyim dedim saçıma :)
Kendine gelsin ondan sonra uzaması için kullanıcam ama aklımda

teşekkür ederim sana ve konu sahibi arkadaşa tek tek alıntı yapmayı bilmiyorum tek mjda bende aksi gibi attım haplarımı tüh yaa progestan ve primoulut doğum kontrol hapı değil dimi :26:

lavanta benim saçlarımı çok döktü canım bidaha cesaret edemem lavantaya ama diğerlerini uygulayabilirm bende şuan zaytiyağı ve sarımsak yağı sürüyorum inşallah hepimize şifa olur bayan için saç çok önemliymiş kaybetmeye başlayınca anladım

Onu bende duydum baya hızlı uzatıyormuş. Ama hepsi birden yüklenmiyim dedim saçıma :)
Kendine gelsin ondan sonra uzaması için kullanıcam ama aklımda

Ohoo ben mecitefendi de aldım yılan yağı da aldım ossion da kullanıyorum yani saça şöyle bi mesaj veriyorum sıkıysa düzelme!

teşekkür ederim sana ve konu sahibi arkadaşa tek tek alıntı yapmayı bilmiyorum tek mjda bende aksi gibi attım haplarımı tüh yaa progestan ve primoulut doğum kontrol hapı değil dimi :26:

hayır canım primolut dk hapı değil yaz bak bi googlea dk hapları diye ama mutlaka biliyorsundur zaten birkaç tanesinin ismini

hepsini karışım olarak kullan canım benm saçlarım cok dokulurdu şimdi günde 1 2 tel anca dökülüyor tek kullanma zaten faydasını görmezsin hiç

O saçın başka bi şansı yok ayağını denk alsın

Bize fotoğraflarını paylaşbilirmsin ? bende saçlarımdan çok yakınıyorum. saçlarım tülerik cansız ben sarmısaklı şampuan kullanıyorum birde bu suyu kullanıcağım işe yaramı sence sadece saçlarımın güzel görünmesi istiyourm

paylaşmak isterdim canım ama malesef kapalı olduğum için fotorafımı koymuyorum işe yarayacağının garantisini veriyorum ayrıca iki gun önce kına da uyguladım saçıma şahane birşey :) tabi ki kürüme de devam ediyorum hatta hem kür hem yağları kullanıyorum artk yağlara da başladım kınayı da tavsiye ediyorum mükemmel yapıyor saçları:))

kınada ben istediğim rengi tuturamıyorum bir kere hint kınası denedim saçlarımın rengiş berbat oldu sen nasıl yapıyorsun ?

kınada ben istediğim rengi tuturamıyorum bir kere hint kınası denedim saçlarımın rengiş berbat oldu sen nasıl yapıyorsun ?

hint kınası değil ben normal kına denedim tatlım ceviz yaprağı bir yumurta lavanta yağı papatya yağı ısırgan tohumu yağı soğan kabuğu suyu ile kardım kınayı 2 saat dinlendirdim sonra sürdüm 5 saat bekledim şahane bi rengi oldu rengine bi bakıyım netten bulup burda paylasıyım inanılmaz parlak oldu saçlarım

tammda nasıl yaptın canm tarifini yazarsan sevinirim bide resmi göremiyorum

tarifi yazdım ya tatlım okumadın sanırım:))) ceviz yaprağı bir yumurta lavanta yağı papatya yağı ısırgan tohumu yağı soğan kabuğu suyu ile kardım kınayı 2 saat dinlendirdim sonra sürdüm 5 saat bekledim bu şekilde yaptım ölçü yok ben öyle kafama göre kattım yaklaşık 100 gram kadar ceviz yapragı sonra 300-400 gram arası kına, lavanta yagını fazlaca koydum diğer yağlar 10-15 damla kadar yumurta dediğim gibi bi tane ama sarısı beyaznı katmayın sakın Eki Görüntüle 957399

Slm arkadaşlar bende yeni zigavus sarmısaklı şampuan aldım içine doğum kontrol hapı badem yağı çam terebentin biberiye yağı çörek otu yağı karıştırdım 2 günde bi yıkıyorum 5 dk bekletiyorum ilk yıkamada hemen etki edermi bilmiydrum ama saç diplerimde hafif kaşıntı oldu yeni saç çıkarken de oluyo galiba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…