Eltimin her yaptığı göz ardı ediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya lütfen sen artık konuma cevap yazmasan olur mu, insanız değil mi hata edebiliyoruz. Sen de burada bir konu açsan da senin de ayrıntılarına takılıp yargılasak.
Ben yorumlarımda kırıcı hakaretvari yargılayıcı ne yazdım acaba bir örnek verir misiniz ?

Belkide başka bir mesele bak sizde yargılıyorsunuz

Aralarındaki mesele onları ilgilendirir, bu kadar ağır görevler üstlenmenize gerek yok, bakın kimse takdir de etmiyor zaten, çabalarınız kimsenin umurunda değil, iyiyseler de kendilerinden biliyorlar, kötü olunca da sizden bilecekler. Elti yapmıyor, eltinin dünya umru değil bak nasıl kıymetli. Üstünüze vazife olmayan işleri bıraksanız belki sizin de arabanız yükseltilir.

Evet annem değil çünkü, annem var benim eşiminkine ihtiyacım yok.
Ben küs olmaktan çok memnunum siz bukadar dert etmeyin beni.

Eltimizi kafamıza takmiyoruz , asgari duzeyde iletişim kurun yeterli. Eş ailesi saygı duysun yeter. Gittiginiz yerleri tıpkı onlar gibi gizlemezseniz alisirlardi.

Bunun çalışmama ile alakası yok! Mesela ben çalışıyordum kendi arabamı kendim kredi çektim aldım kendi evimi kendi altınlarımı ve aldığım arabayla aldım tatil yüzü görmeden çalıştım evden işe işten eve mekik dokudum, çocuklarımın okullarını ben ödedim afedersiniz kıçıma bir don almadan Koskoca İstanbul’da sahile bile bir kere inmeden Yaşadım. Eltim ev hanımıydı, Calismadigi için benim kocam ona harçlık verirdi kocasından isteyemez belki diye ki ben doğum iznine çıktığımda 1lira vermemiş adamben apartman dairesinde oturuyordum o rezidansta, o evde otur otur sıkıldığı için villa kiralayıp tatile gidiyordu, eşi altına lüks bir araba almıştı o AVM senin bu bu restoran benim geziyorlardı.evinin havuzuna girmek isterler diye kocasının akrabalarını eve kabul etmiyorduyani demem o kiii kocanız size neyi layık buluyorsa aileside size öyle bakacaktır.

Senin paranı vermiyor ki kendi paralarindan veriyorlar kafaya takmanız saçma hele ev araba sizede alınmışken ekstra saçma. Sizin ailenizin naptigi sorgulanıyor mu da onun ailesini karıştırıyorsunuz?

Üzüldüm sizin adınıza, demek ki iş çalışıp çalışmamakta değil. Siz de çalışıyorsunuz ama benim gibi isteklerini kendi imkanlarıyla halletmeye çalışanlardansınız. Eltiniz de çalışmamasına rağmen keyif yapanlardan

Eltimle uğraşmıyorum gerçekten bak, senede bir kez görüyorum. Onun dışında uzaktan çok iyiyiz kendisiyle. Ama buraya geldiğinde çok farklı birine dönüşüyor

Yahu tamamda NE yapıyor bu kadin??
Sana laf sokuyormu? Sana veya eşine saygısızlık yapıyormu? Çocuğuna kötü davranıyormu?
Sen niye kadinin KENDI KVsiyle olan ilişkiye karışıyorsun?
Alan memnun veren memnun. Senlik durum yokki

Çok basit, haset çünkü
Kadın birşey yapmiyor, konusahibini muhatap bile almiyordur büyük bir ihtimal, kv kp de ona hatır ediyordur o yüzden çekemiyor onu konusahibi
Varlığı dert kısacası
Ama kv çok akıllı kadın, konu sahibi süpürüp sildikçe veriyordur gazı en sevdiğimiz gelin sensin ayağına, diğeride gelince onada aynı gazı veriyordur sen çalışıyorsun yoruluyorsun sen dinlen birşeye elini sürme diye. Konusahibini diğerine düşman ederken, eltinin umrunda değil hata diyordur yazık silip süpürüyor ama kıymet görmüyor diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…