Elosalic krem ve lekeler...

bagcicek

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
265
0
arkadaşlar benim bacaklarımda batık ve kaşıntılardan kalan lekeler war ayrıca yeni batıklarda çıkmaya devam ediyo:sinifsinif: hatta bununla ilgili kadınlar kulübünde konu açmıştım ama hiçbir çözüm bulamadım...
dermatolog elosalic pomat verdi daha hiç kullanmadım çünkü artık geçiceğine inancım kalmadı ne denesem olmadı...bilen kullanan fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim:kedi:

evet senin açtığın konuyu sonuna kadar okumuştm ama her kafadan ayrı bi ses ayrı bi krem ismi çıkıodu
inş. bu çözüm olur sanırım herkeste aynı yöntem işe yaramıo

evet canım haklısın... bu leke öyle bi problem olduki hayatımda, yaz aylarım kabus gibi geçiyo. gerçi 2yıldır güneş ve deniz görmüyo bacaklarım belkide o bi çözüm olabilir diye düşünüyorum bazen...
bi çaresinin olmayışına çok sinir oluyorum:sinifsinif:

ay inşallah işe yarar ya.. mutlaka bizede habr ver canım benimde kabusum bu ne denediysem geçmiyoo offf :KK43: en son aklıma kimyasal peeling gelio şu tca varya onu alıp bende bacaklarıma yapsammı diyorum :)

benim bilgim yok kimyasal peelingle ilgili canım yaa, anlatırmısın nedir merak ettim:sm_confused:

geçen sene bacaklarım alerji oldu :) birde üstüne batıkları sıktım
beyaz beyaz lekeler kaldı ne yaptıysam geçmedi tek çözül laser ama değmez diye düşünüyorum
onunda mutlaka yan etkisi vardır

Elosalic kremi doktor bana nasırımı yumuşatması için verdi,kullanıyorum ama lekelere de mi yi geliyormuş bilmiyordum...:26:

arkadaşlar benim bacaklarımda batık ve kaşıntılardan kalan lekeler war ayrıca yeni batıklarda çıkmaya devam ediyo:sinifsinif: hatta bununla ilgili kadınlar kulübünde konu açmıştım ama hiçbir çözüm bulamadım...
dermatolog elosalic pomat verdi daha hiç kullanmadım çünkü artık geçiceğine inancım kalmadı ne denesem olmadı...bilen kullanan fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim:kedi:

merhaba arkadaşım bende senin gibi bikini bölgesindeki batıklardan şikayetçiydim assosa gittiğimizde köylülerin sattığı zeytinyağla sabunlardan aldım onunla kese yapıyorum şimdi iyi geldi sanki daha az iz var ama geçiyor batıklar sadece kahverengi lekeler kaldı

her gün kullandım ben kremi aksatmadan tam net bir zaman veremem ama 20 gün falan kullandıktan sonra nasırı acıtmadan çıkardım parmağımdan
her gün nasırın üzerine bir miktar krem süreceksiniz

X