Maske Tarifleri Elmayla gelen gzellik

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

selayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
142
3
elmanın cilde çok ii geldiğini duymuşsunuzdur. elma yiyerek cildi genç ve pürüzsüz görünenlerin diğer sırrı. sivilceler için: 1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve pamukla sivilcelerinize sürün. değişimi göreceksiniz. elmanın diğer yararı duştan çıkmadan son durulama suyu olarak elma sirkesini suyla karıştırp saçınızı onla yıkayın buda kemeği gideriyor kızlarsengözlerimebaksanab

Elmanın cilde ve özellikle diş etlerine faydalı olduğunu duymuştum ve özellikle kabuğuyla yenmeli çünkü bütün vitamini kabuğundadır.

sivilcelerimden dolayı çok sorun yaşadm bir sürü ilaç kullandım ilaçları bırakınca tekrardan çıktı. artık doğal yoldan birşeyler yapıyorum ve ii sonuç alıyorum. elmayı hem yiyorum hem cildime sürüyorum:)

elmanın cilde iyi geldiğini gösteren en iyi örnekten biri de benimdir heralde..tam bir elma canavarıyım.özellikle sabah kalktığımda kahvaltıdan önce ilk işim elma yemektir.hele küçükken elma ile büyümüşüm resmen..tv de güzel bir film varsa ikidebir gidip elma almak zorunda kalmamak için 4-5 tane elmayı yanıma alırmışım.bunun faydasını en çok da ergenlik zamanında gördüm..ergenlik sivilcesi nedir bilmem.yanaklarımda hiç sivilce çıkmadı şimdiye jadar..:nazar: bu yaşlarımda biraz siyah noktalarla karşılaştım fakat o da yanlış bir cilt temizleme ürünü kullandığımdan ortaya çıktığına eminim..elma yemeye hala devam ediyorum ve gerçekten cilde çok iyi geliyor..

arkadaşlar elma suyu da kırışıklığı gidermek için iyi geliyo elmayı soyup rendeliyosunuz sonra suyunu ayırıyosunuz bu su ile yüzünüze kompres yapıp hiç yıkamadan yatın SUNA DUMANKAYA dan duymuştum

bende bugün elma sirkesine başladım ama kokusu çok kötü,uzun zamanda geçmiyo.acaba üstüne nemlendirici sürsem etkisini yitirir mi?bide suyla seyreltmedim ben bi sorun olur mu?şimdiden teşekkürler

bende elma sirkesini kullanıyorum suna dumankaya söylemişti cilti içten temizlemek için bir tane patetes elma sirkesine batırılıp yeniyor 15 gün boyunca daha 5 gün oldu sonuçları yazarım

X