elmacık kemiklerim...

srvtmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
88
0
30
benm elmacık kemiklerim az da olsa çkık ... daha çok çıkık göstermek için nasıl bi makyaj uygulamam gerekio...benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

nasıl anlatılır bilmiyorum burdan ama öncelikle elinde ne tür malzemeler var onu söylersen elindekilere bişeyler anlatmay çalışırım canım:)
mesela bende bir minik başlı birde kocaman başlı iki adet fırça var ve gölge tonlamaları için kahve tonlarında pudralar ve 4-5 tonda allık:)

nasıl anlatılır bilmiyorum burdan ama öncelikle elinde ne tür malzemeler var onu söylersen elindekilere bişeyler anlatmay çalışırım canım:)
mesela bende bir minik başlı birde kocaman başlı iki adet fırça var ve gölge tonlamaları için kahve tonlarında pudralar ve 4-5 tonda allık:)

bnmde hafif cıkık ama daha cıkık göstermek istediğimde elmacık kemiğimin hemen altına tenmden biraz daha koyu pudaryı sürüyorum.tam üstünede renkli allık sürüyoruma.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…