Elma yağı kullananlar buraya lütfen

mumnes

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
199
36
süprizzzzzarkadaşlar elma yağı ne için kullanılıyor nasıl uygulanıyor bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi? bu elma yağının ne gibi bir faydası var çok merak ediyorum lütfen cevap teşekkürler......

kullanan yoktur canım belkide

geçen ay yengem söyledi bana bu elma yağını. aslında adaçayının yağı bu ama adı elma yağı diye kalmış. onun 5 ay bebeği olmamış. bununla vajinal ölgeni temizle ve öle ilişkiye gir demişler. o ay hamile kalmış. oda diyor belkide ondan oldu diye a.s.

mumnes ben nasıl kullanıldığını bilmiyorum ana nette şöyle bi şey yazıyo:
elma yağı=adaçayı yağı
Anadolu adaçayı (Salvia triloba L.) türünün yapraklı ve çiçekli dallarından su buharı distilasyonu ile elde edilen uçucu yağdır. Ülkemizde özellikle Muğla ve Fethiye bölgelerinde elde edilmektedir. Sarımsı veya renksiz, özel kokulu ve yakıcı lezzetli bir sıvı olup %60 kadar sineol taşımaktadır. Gaz söktürücü, sindirim düzenleyici, ter kesici ve idrar arttırıcı özellikleri vardır. Dahilen küçük miktarlarda (günde 3-5 damla), 1 fincan suya damlatılarak içilir. Yüksek miktarlarda zararlıdır. Haricen yara iyi edici, antiseptik ve karın ağrısınaveya gaz söktürmek için kullanılmaktadır.
Mikrop öldürücü ve yara iyileştirici olarak kullanılmaktadır. Oniki parmak bağırsağındaki yaralara iyi gelir. Romatizma ve mafsal ağrılarında da kullanılır.
Uyarılar : Günde 3 damladan fazlası epilepsi ve kramp yapabilir.

slm kızlar hepinizi aydınlatayım ben şimdi 3 gece tampona 1 2 damla elmayağı 1 2 damla sıvıyağ damlatıyorsunuz çünkü sıvıyağ koymazsanız vajinanız yanar.
daha sonra yataken bu tamponu içeri gönderiyorsunuz ve sabah kalktığınzda çıkarıyorsunuz ama vajinanızı yıkamıyorsunuz birde bunu adetten hemen sonra yapmaya başlıyorsunuz ve yumurtlama gününe yakın yani ve yumurtlama gününde eşinizle ilişkiye giriyorsunuz.
her gece 1 başka tampona yapıyorsunuz bunu eğer tampon sokamazsanız her gece başka pede aynı işlemi yapıp iç çamaşırınıza koyup öylede yatabilirsiniz.
3 gün yada 1 hafta yapabilirsiniz özelliği içerdeki iltihapı dökmek 2 gün yapabildim diğer gün tatile çıkınca yapamadım ama 2 gün içinde 1 tatlı kaşığı kokulu iltihap döktüm şimdi adetim olsun bitsin yine yapcam.

canım yakmadımı orayı nasıl yaa alla alla aklım almadı birde sıvı yağ demişsin nasıl sıvı yağ zeytinyağımı ayçiçek yağımı kafam karıştı yaaa iyi gelen olmuşmuu ki -tatlicadiarzu-

işte sıvıyağ inceltiyo onu ve yanmıo oran ayçicek yağı kullandım ben ne bileyim bende idrar yolu iltihapı var sanırım o iltihabın birazını döktü çünkü temmuz ayından beri allaha şükür çok iyiyim yoksa sancısı bi girdimi antibiyotik bile etki etmiyordu.
bu ayda gebelik belirtisi yaşıyorum biliyorsundur zaten gebelik bölümünden hayırlısı artık yanar diye korkarsan pedle yap ben 1 ilk gece ped 2. gece tampon kullandım.

canım benim 3,5 sene bebeğim olmadı doktor doktor gezdik bi neden bulamadılar.2tane aşılama yaptırdık tutmadı.sonra bu siteden acı elma yağını okudum.pamuğa yada tampona birkaç damla damlatıyosun adetin bittiği günden itibaren 3gece rahime koyuyosun sabah çıkartıyosun.hiçbir yan etkisi olmadı ve o ay hamile kaldım.şu an 6 aylık hamileym

valla ben 2 gün yaptım ama bende işe yaramadı yani hamile kalamadım.
ama muhakkak bi yararı olmuştur sonuçta azıcık iltihap döktüm büyük bir ihtimal bu ayda yapacağım yalnız şöyle birşey var bende hiçbir şekilde yanma yapmadı ben 2 gün sıvıyağla ile yaptım gecen ay 1 gün direk 2 damla damlatıp tampona öyle kullandım hiç yanma yapmadı.

mrb arkadaşlar ben aranızda yeniyim bende acı elma (adaçayı )yagı aldım adettim bittikten sonra vajinal bölgeme uygulayacağım bakalım nasıl sonuç alacam size yazarım yakınlarda bu yağı kullanan varmı?

Yaptınız mı bir daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…