Aile Planlaması ELLA'ya rağmen hamile kalanlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ewettt ...ama şöyle söyliyeyim eşimle birinci kazamızda evet kullndm..ay içinde tekrar kaza olmş fakat eşim bana söylemedi..bunun üstüne hamile kaldm ve düşük yaşadm ..3 doktorun da kanısı düşüğe bu hapın sebep olduğuydu..muhtemeln vücuddan atılması zor..bu ayda tekrar kullndım ve reglim 4 gündr gecikti

Ellayi kullandiktan sonra hata olmamasina rağmen hamile kaldım. Yani Ella korumadi. Guvenmemek gerekiyor bu ilaclara

Bu ilaç sürekli sürekli alınabilecek Bi ilaç değil yalnız haberiniz olsun.
Geri çekilmeyle değil doğru düzgün bir yöntemle korunun madem.

Bende cok isterdim ama sağlık problemimden ötürü başka yöntemleri dr um yasakladı mecbur kaldığımda bu yönteme başvurmak zorunda kalıyorum

Eğer hasta ilaca rağmen gebe kalırsa bu ilaçların bebek üzerinde önemli bir etkisi yoktur. Yüksek doz oral kontraseptiflerle yapılan çalışmalar gebelik erken döneminde kısa süreli kullanımın anne ve fetüse bir zarar vermediğini gösterilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…