Elladan mı geciktim

Aysebilmyr0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
17
1
22
Arkadaşlar ayın üçünde iliskiden 1 saat sonra ella kullandım emin olmak amaçlı kullanmıştım 2 hafta önce regl günümdü regl olmadim hcg hamilelik testi yaptım negatif çıktı ama dediğim gibi günüm 2 hafta gecikti ne yapmalıyım hamilelik riskim var mı

Doktora gidip bir adet söktürücü vs alabilirsiniz. Lütfen emin olma amacıyla da olsa şu hapları şeker niyetine kullanmayın. Şimdi bu ay değil, kişiden kişiye değişir. 6 aydan tutun 1 yıla kadar düzensizliğe sebebiyet veriyor.

Doktora gidip bir adet söktürücü vs alabilirsiniz. Lütfen emin olma amacıyla da olsa şu hapları şeker niyetine kullanmayın. Şimdi bu ay değil, kişiden kişiye değişir. 6 aydan tutun 1 yıla kadar düzensizliğe sebebiyet veriyor.
Yarın gideceğim evet pişmanım bu konuda Bir daha kullanmicam. Sizce hcg testi negatif çıktı yine de hamilelikten yana bir şey midir bu yoksa ilacın düzensiz regl döngüsü yapmasından mı

Yarın gideceğim evet pişmanım bu konuda Bir daha kullanmicam. Sizce hcg testi negatif çıktı yine de hamilelikten yana bir şey midir bu yoksa ilacın düzensiz regl döngüsü yapmasından mı
Aldığınız ilaçtan dolayı gecikme yaşıyorsun ve stres yapmışsın. Testte yoksa yoktur.

Ya lütfen yardımcı olur musunuz umarım sizde gebe çıkmamışsınızdır ben bundan tam bir hafta önce ilk ilişkimi yaşadım fakat içime boşalma olmadı ama korunmadıkta bende ertesi gün sabah ella kullandım 24 saat geçmeden sizce hamile olma ihtimalim var mıdır çok pişmanım keşke böyle yapmasaydım içim içimi yiyor kasığımda batmalar oluyor ara sıra ilacın etkisi midir reglime de bi hafta falan var hafıf göğüs hasaasiyetimde var çok korkuyorum bu sorumluluğu alacak yaşta da değilim lütfen yargılamayın :KK43:

X