Aile Planlaması Ella

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

esra_yug

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
10
1
29
Merhaba en son 21 şubatta regl oldum 3 gün sürdü sonra 1 martta malum gün oldu korunmadık zevk suyundan tedirgin olduğum için tedbir amaçlı 2 martta ella ertesi gün hapı kullandım sonraki gün az bi kan geldi.Reglim normalinden bir gün gecikti herhangi bir regl belirtisi olmadı ama çok az kanama oldu bu sabah normalden acık renkli. Daha kan gelir mi yada bu o ilacın bi etkisi mi yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
Lütfen az çok bilgisi olan paylaşırsa sevinirim bu açık renkli kan korkuttu beni çok şuan ne adetim var ne adet belirtisi.

Evet geri çekilme yöntemini kullandık tek şüphem zevk suyu Ama bu pembe gelen kan durdu ve korku sardı gerçekten kan testi yaptırmayada korkuyorum beklemede insanı iyice şüphelendiriyo napıcam bilmiyorum

Evet geri çekilme yöntemini kullandık tek şüphem zevk suyu Ama bu pembe gelen kan durdu ve korku sardı gerçekten kan testi yaptırmayada korkuyorum beklemede insanı iyice şüphelendiriyo napıcam bilmiyorum
adetiniz geçti mi

Eklemeyi unutmuşum biz sürtünme yoluyla ilişkiye girdik temas tamamen oldu ama tam ilişkiye girmedik böyle bir durumdada olurmu acaba ?
yani zevk suyunda da sperm var ama hamilelik olasılığı çok çok düşüktür
muhtemelen hap senin adet düzenini bozdu

yani zevk suyunda da sperm var ama hamilelik olasılığı çok çok düşüktür
muhtemelen hap senin adet düzenini bozdu
Az önce kanamam normal regl kadar değil ama ilk ikisi kadarda az gelmedii ve kırmızı şekilde bel ağrımda var sizce daha korkulcak bişey varmıı?

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Eşimle birlikte olduk daha çok küçük bebeğim var. İlişki esnasında prezervatif çıkmış ve içime boşaldı. 4 saat sonra Ella ertesi gün hapı kullandım. 15 martta adet görmem gerekiyordu.10 gün sonra hastanede kan testi yaptırdım 0.15 çıktı. Yani negatif şuan 14. günüm hala adet olamadım. Tarlusal adet söktürücü ilaca başladım hala ne gelen var ne giden. Hamile olma ihtimalim var mı ?:KK14:

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Eşimle birlikte olduk daha çok küçük bebeğim var. İlişki esnasında prezervatif çıkmış ve içime boşaldı. 4 saat sonra Ella ertesi gün hapı kullandım. 15 martta adet görmem gerekiyordu.10 gün sonra hastanede kan testi yaptırdım 0.15 çıktı. Yani negatif şuan 14. günüm hala adet olamadım. Tarlusal adet söktürücü ilaca başladım hala ne gelen var ne giden. Hamile olma ihtimalim var mı ?:KK14:
yani ayın 25 inde mi yaptırdınız kan tahlilini?

X